Tarix: 3 Jul 2024 | Baxılıb: 423
Bu gün Sumqayıt və Lənkəran şəhərlərində güzəştli şərtlərlə satılmış 544 mənzil üzrə gözləmə qaydasında mənzil seçimi dekabrın 10-dan 14-dək həyata keçiriləcək. Bunu Mənzil İnşaatı Dövlət Agentliyinin (MİDA) Beynəlxalq Əlaqələ
Kirayə bazarında mövsümi qiymət dəyişiklikləri necə formalaşır?
Kirayə evlər mövsümi qiymət dəyişiklikləri Daşınmaz əmlak sektorunun ən dinamik xüsusiyyətlərindən biridir. İl ərzində tələbatın artıb-azalması qiymətlərin sabit qalmasına imkan vermir. İnsanların yaşayış və köç vərdişlər
Bakıda bu ünvanlar söküləcək, yeni park salınacaq - 38 MİLYON MANATLIQ MÜSABİQƏ ELAN EDİLDİ
"BAKI ŞƏHƏR ƏSASLI TİKİNTİ VƏ TƏMİR" MMC Bakı şəhəri, Yasamal rayonu, Mərkəzi parkın davamı (S.Tağızadə, A.Şaiq, N.Aşurbəyova küçələrinin əhatəsində salınacaq yeni park) və ətraf ərazilərin abadlaşdırma işlərini
Növbədə olan 512 hərbi qulluqçuya mənzillər veriləcək
Azərbaycan Respublikası Prezidentinin "Azərbaycan Ordusunun hərbi qulluqçularının sosial müdafiəsinin gücləndirilməsi tədbirləri barədə" 28 dekabr 2011-ci il tarixli 569 nömrəli Fərmanı ilə yaradılmış Komissiyanı
Mərkəzi Bank: Azərbaycanda yeni mənzillər 10 faizdən çox bahalaşıb
Mənzil qiymətləri indeksi DSK-nın məlumatlarına əsasən, 2024-cü ilin II rübündə mənzil bazarında qiymət indeksi II rübə nəzərən 3.8%, o cümlədən ilkin mənzil bazarında 4.3%, təkrar mənzil bazarında isə 3.7% artmışdır. xəbə
İndiyədək kirayə mexanizmi çərçivəsində 6 minə yaxın müqavilə bağlanıb
İndiyədək satmaq öhdəliyi ilə kirayə mexanizmi çərçivəsində vətəndaşlarla 6 minə yaxın kirayə müqaviləsi bağlanılıb. Bunu keçirilən mediatur zamanı İpoteka və Kredit Zəmanət Fondunun kirayə mənzil departamentinin direkto