Yeni tikili Satılır , Sumqayıt, Sumqayıt şəhəri, 6-cı mikrorayon, 2 otaq, 66 m²
Elan kodu: 218678
Kateqoriya Yeni tikili
Satılır
Şəhər Sumqayıt
Otaq Sayı 2
Mərtəbə 9
Mərtəbə sayı 14
Sahə 66 m²
Ünvan Sumqayıt şəhəri, 6-cı mikrorayon
Qiymət 149 000 Azn
2257 Azn/m²
KUPÇALI.. İPOTEKAYA TAM YARARLI.. İDEAL TƏKLİF..!!
Sumqayıt şəhəri, 6-cı mikrorayon, Sahil küçəsi, Sumqayıt Bulvarı yaxınlığında, Bəyaz Residence yaşayış kompleksi, yeni tikili 14 mərtəbəli binanın 9-cu mərtəbəsində, ümumi sahəsi 66 kv.m olan, 2 otaqlı ( 1 otaqdan 2 otağa düzəlmə), Hazır Daxili İpotekada, Premium dizayn, komfort və təmirə məxsus mənzil satılır. Mənzilin Dəniza möhtəşəm Panoraması mövcuddur. Yaşayış kompleksində sakinlərin komfortlu, təhlükəsiz və rahat yaşayışı üçün bütün zəruri infrastruktur nəzərdə tutulmuşdur. Kommunal şərait tam təmin olunub – Qaz, Su və İşıq daimidir. İstilik sistemi kombidir. Mənzilin Sənədi ÇIXARIŞ ( KUPÇADIR). Binanın geniş həyəti, 24 saat mühafizə sistemi, yeraltı parkinq xidməti mövcuddur və bina bütün infrastukturlara yaxın ərazidə yerləşir. Əlavə məlumat və mənzilə baxış keçirtmək üçün əlaqə saxlaya bilrsiniz.
QİYMƏT – 149000 AZN
- ViP elan et
- Elanı irəli çək
HƏM NAĞD, HƏM DƏ DAXİLİ KREDİT İLƏ İDEAL TƏKLİF.!
Sumqayıt şəhəri, Sülh küçəsində yerləşən, Yeni Sumqayıt layihəsində yeni tikili 9 mərtəbəli binanın 3-cü mərtəbəsində yerləşən, ümumi sahəsi 58.23 kv.m olan, Qanuni 2
84434 Azn HAZIR İPOTEKADA OLAN MƏNZİL SATILIR:
Sumqayıt şəhəri Bağça şəhərədə yeni tikili 14 mərtəbəli binanın 11 ci mərtəbəsində ümumi sahəsi 57 kv olan, 2 otaq studio tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır.
35000 Azn Sumqayıt şəhər bulvar küçəsində Bəyaz Rezidensdə yerləşən yeni tikili 14 mərtəbəli binanın 6-cı mərtəbəsində ümumi sahəsi 77 kvm-dir olan 2 otaq studio tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır.