ev temiri

Yeni tikili Satılır , Sumqayıt, mənzil satılır, 3 otaq, 96 m²

Elan kodu: 222070

Kateqoriya Yeni tikili
Satılır

Şəhər Sumqayıt

Otaq Sayı 3

Mərtəbə 6

Mərtəbə sayı 14

Sahə 96 m²

Ünvan sumqayıt şəhəri

Qiymət 35 000 Azn
364 Azn/m²

HAZIR İPOTEKADA OLAN MƏNZİL SATILIR:
Sumqayıt şəhəri Bağça şəhərədə yeni tikili 14 mərtəbəli binanın 6 cı mərtəbəsində ümumi sahəsi 96 kv olan, 3 otaq studio tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır. İstilik sistemi kombidir Sənəd ÇIXARIŞDI (KUPÇA) İnfrastruktur cəhətdən çox əlverişli yerdə yerləşir. Ətrafında iaşə obyektlər, supermarket, avtobus dayanacağı, məktəb, uşaq baxçası yerləşir. Mənzil satmaq öhdəliyində olan kirayə mənzil lahiyəsidir və illik faiz dərəcəsi 4%-dir. İlkin ödəniş – 35.000 Azn. 23 il 8 ayı Qalıb . Aylıq ödəniş:757 Azn Şərtlər : 1. Yalnız rəsmi gəliri olan şəxslər müraciət edə bilər 2. Kredit tarixcəsi müsbət olmalıdır. 3. Kredit yaşı max. 70 yaşa"dək 4. Müraciət yaşı min. 59 yaşa"dək OFİSİN XİDMƏT HAQQI 1000 AZN-DIR

Dilbər xanım (Bütün Elanları)
0102344XXXnömrəni göstər

Tarix: 07.04.2026

  • Sil

Sumqayıt, Bağçaşəhər 3 otaq

HAZIR İPOTEKADA OLAN MƏNZİL SATILIR:Rəsmi iş yeri və VÖEN İ vətəndaşların nızırinə. Ötürmə aktiv .Sumqayıt bağçaşəhərdə yerləşən yeni tikili 14 mərtəbəli binanın 6-cı mərtəbəsində ümumi sahəsi 103 kv olan, 3 otaq

75000 Azn
Sumqayıt, Bağça şəhər

HAZIR İPOTEKADA OLAN MƏNZİL SATILIR: Sumqayıtın girişi Bağçaşəhərdə yerləşən yeni tikili 12 mərtəbəli binanın 10-cu mərtəbəsində ümumi sahəsi 60 kv olan, 2 otaq tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır.

37000 Azn
Sumqayıt, mənzil satılır

HAZIR İPOTEKADA OLAN MƏNZİL SATILIR: Sumqayıt bağça şəhərdə yeni tikili 14 mərtəbəli binanın 10 cu mərtəbəsində ümumi sahəsi 42 kv olan, 1 otaqlı tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır. İstilik sistemi