ev temiri

Yeni tikili Satılır , Sumqayıt, west town dernegul metro 56000, 3 otaq, 95 m²

Elan kodu: 223963

Kateqoriya Yeni tikili
Satılır

Şəhər Sumqayıt

Otaq Sayı 3

Mərtəbə 4

Mərtəbə sayı 16

Sahə 95 m²

Ünvan Dərnəgül metro West Town

Qiymət 55999.9 Azn
589 Azn/m²

Binəqədi rayonu Cəfər Xandan küçəsi , 7-ci Mikrarayon , Dərnəgül metrosunun tam çıxışında inşa edilmiş West Town yaşayış kompleksində yeni tikilidə sərfəli şərtlərlə mənzil sahibi olmaq imkanı.Rəsmi iş və Vöen"i olan vətəndaşların nəzərinə

14 mərtəbəli yeni tikili binanın 4-cü mərtəbəsində yerləşən, 95 kv.m, 3 otaq qanuni , tam təmirli mənzil 4%-li dövlət dəstəkli satmaq öhdəliyi ilə kirayə layihəsi çərçivəsində təqdim olunur.
Mənzilin üstünlükləri:
Təmir sonrası yaşayış olmayıb
Kombi istilik sistemi
Geniş və işıqlı otaqlar
Rahat və prestijli yaşayış kompleksi
Məktəb, bağça, market, dayanacaq və bulvara yaxın yerləşmə

Ödəniş şərtləri:
İlkin ödəniş: 56.000 AZN
Aylıq ödəniş: 1903 AZN
Müddət: 24 il
İllik faiz dərəcəsi: 4%

Müraciət şərtləri:
* Rəsmi gəlir olmalıdır
* Kredit tarixçəsi müsbət olmalıdır
* Maksimum kredit yaşı: 70 yaş
* Müraciət yaşı: 59 yaşadək
Yüksək ilkin ödənişsiz, uzunmüddətli və sərfəli şərtlərlə ev sahibi olmaq istəyənlər üçün ideal seçim.Şəkil şərti , mənzil yenidir.
Xidmət haqqı 2000 AZN

Aylin (Bütün Elanları)
0102256XXXnömrəni göstər

Tarix: 12.05.2026

  • Sil

Sumqayıt, mənzil satılır

TƏCİLİ SATILIR ! HAZIR İPOTEKADA OLAN MƏNZİL SATILIR: Sumqayıt şəhərində Bulvarda , Mirvari City yaşayış kompleksində , 143 kv/m 9/9 (mansard deyil) 4 qanuni otaqlı mənzil satılır. Bütün kommunal xətləri qaydasındadır

73500 Azn
Sumqayıt, mənzil satılır