Yeni tikili Satılır , Xırdalan, Xırdalan Abşeron Gənclər şəhərciyi mənzil satılır, 2 otaq, 70 m²
Elan kodu: 219405
Kateqoriya Yeni tikili
Satılır
Şəhər Xırdalan
Otaq Sayı 2
Mərtəbə 5
Mərtəbə sayı 11
Sahə 70 m²
Ünvan Xırdalan şəhəri Abşeron Gənclər şəhərciyi
Qiymət 108 000 Azn
1542 Azn/m²
ÇOOOOX TƏCİLİ SATILIR KUPÇALI NƏĞD SATILIR QAZLI LİFTLİ QİSMƏN ƏŞYALI MƏNZİL SATILIR Xırdalan şəhəri Bakı - Sumqayıt yolunun kənarında Riyad ticarət mərkəzi ilə üzbəüz yerləşən Abşeron Gənclər şəhərciyində qismən əşyalı mənzil satılır 2 otaqlı mənzil hamam sanitar qovşağı mətbəx yerləşir qaz su işıq internet daimidir istilik sistemi kombidir yaxınlığında məktəb bağça marketlər dayanacaq bazar park xəstəxana bütün növ iaşə obyektləri infrastruktur yerləşir liftli bina KUPÇALI NƏĞD SATILIR KREDİT YOXDUR 11/5mərtəbə 70 kvm 2 otaqlı QİSMƏN ƏŞYALI MƏNZİL XIRDALAN ABŞERON GƏNCLƏR ŞƏHƏRCİYİ
- ViP elan et
- Elanı irəli çək
Xırdalan ş, AAAF Park Yaşayış Kompleksində yerləşən 18 mərtəbəli binanın 15-ci mərtəbəsində sahəsi 65 m² olan 2 otaqlı əla təmirli mənzil satılır. Mənzil şəxsi yaşayış üçün yüksək keyfiyyətli materiallarla yüksək zövqlə
89000 Azn Xırdalanda Aff parkda 18 mərtəbeli binain 4 cü mərtəbesinde 36 kv 2 otaq zalstyab temirli ve əşyali satılır sənət müqavilə qiymət 63000 azn
63000 Azn Xırdalan ş, AAAF Park Yaşayış Kompleksində yerləşən 18 mərtəbəli binanın 16-cı mərtəbəsində sahəsi 43 m² olan 2 otaqlı əla təmirli mənzil satılır. Mənzil şəxsi yaşayış üçün yüksək keyfiyyətli materiallarla yüksək zövqlə
75000 Azn Xırdalan ş, 28-ci məhəllədə yerləşən 12 mərtəbəli binanın 10-cu mərtəbəsində yerləşən sahəsi 141 m² (kupçada 128 m²) olan 3 otaqdan 4 otağa düzəlmə super təmirli mənzil satılır. Mənzil şəxsi yaşayış üçün yüksək
254000 Azn MANSARD DEYİL! QANUNİ MƏRTƏBƏDİR! Xırdalan ş, H.Əliyev p. AAAF parkla üzbə-üz, Omidin binasında 15 mərtəbəli binanın 15-ci mərtəbəsində sahəsi 100 m² olan 3 otaqlı super təmirli mənzil satılır. Mənzil şəxsi yaşayış üçün