ev temiri

Yeni tikili Satılır , Xırdalan, Təmirli bina evi satılır, 3 otaq, 85 m²

Elan kodu: 221338

Kateqoriya Yeni tikili
Satılır

Şəhər Xırdalan

Otaq Sayı 3

Mərtəbə 4

Mərtəbə sayı 11

Sahə 85 m²

Ünvan Abşeron Gənclər şəhərciyi

Qiymət 125 000 Azn
1470 Azn/m²

Təcili Xırdalan şəhəri Abşeron Gənclər şəhərciyində 11 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsində sahəsi 85 kv.m olan qanuni 3 otaqlı təmirli, əşyalı, bina evi satılır.Qaz, su, işıq, lifti var.Yaxınlığında məktəb, baxça, xəstəxana, dost mərkəzi, Ər-riyad ticarət mərkəzi, supermarketlər və digər iaşə obyektləri var.Yaxın vaxtlarda bu kompleksdə asan xidmət mərkəzi fəaliyyətə başlayacaq.Qiyməti 125000 manat.Real alıcıya endirim olacaq.Bu fürsəti əldən verməyin.

Gold home (Bütün Elanları)
0508212XXXnömrəni göstər

Tarix: 01.05.2026

  • Sil

Xırdalan, Xırdalan şəhəri, H.Əliyev prospekti Aaaf park

ƏŞYALI. Xırdalan şəhəri, H.Əliyev prospekti AAAF park şəhərciyində 6 mərtəbəli tam yaşayışlı binanın 5 ci mərtəbəsində sahəsi 100 m² olan qanuni 3 otaqlı super təmirli mənzil satılır. Mansart deyil üsrü betondur,

122000 Azn
Xırdalan, Xırdalan Abşeron Gənclər kupçalı mənzil

KUPÇALI İPOTEKAYA YARARLI QAZLI KUPÇALI LİFTLİ TƏMİRLİ XIRDALAN ABŞERON GƏNCLƏR ŞƏHƏRCİYİ Xırdalan Abşeron Gənclər şəhərciyi 2 otaqlı mənzil satılır qaz su işıq internet daimidir istilik sistemi kombi sistemidir

115000 Azn
Xırdalan, Xirdalan seheri

Xirdalan seheri Riyad Ticaret Merkezinin arxasi Kupca Cixaris var Ipotekayada yararlidi zeng catmasa vatcapdada yaza bilersiz Basga Menzillerimizde var

78500 Azn
Xırdalan, Təmirli bina evi satılır

Xırdalan şəhəri Abşeron Gənclər şəhərciyində 11 mərtəbəli binanın 9-cu mərtəbəsində sahəsi 86 kv.m olan qanuni 3 otaqlı super təmirli, əşyasız, kupçalı, ipotekaya yararlı bina evi təcili satılır.Mənzilin təmirində