ev temiri

Yeni tikili Satılır , Xırdalan, Xırdalan Abşeron Gənclər şəhərciyi kupçalı mənzil, 3 otaq, 85 m²

Elan kodu: 224316

Kateqoriya Yeni tikili
Satılır

Şəhər Xırdalan

Otaq Sayı 3

Mərtəbə 6

Mərtəbə sayı 11

Sahə 85 m²

Ünvan Xırdalan şəhəri Abşeron Gənclər şəhərciyi

Qiymət 145 000 Azn
1705 Azn/m²

KUPÇALI İPOTEKAYA YARARLI QAZLI LİFTLİ SUPER TƏMİRLİ QİSMƏN ƏŞYALI XIRDALAN ŞƏHƏRİ ABŞERON GƏNCLƏR ŞƏHƏRCİYİNDƏ ƏN BİRİNCİ PARTİYA TİKİLƏN GÜNTUTAN KEYFİYYƏTLİ İDEAL TİKİLƏN BİNASI ARXASINDA BİNA YOXDUR QARŞISI AÇIQDIR Xırdalan şəhəri Bakı Sumqayıt yolunun kənarında Riyad ticarət mərkəzi ilə üzbəüz yerləşən Abşeron Gənclər Şəhərciyində ən birinci keyfiyyətli ideal güntutan binasında tamtəmirli qismən əşyalı mənzil satılır 3 otaqlı mənzil hamam sanitar qovşağı mətbəx yerləşir qaz su işıq internet daimidir istilik sistemi kombi sistemidir yaxınlığında məktəb binası bağça marketlər dayanacaq bazar park xəstəxana bütün növ iaşə obyektləri infrastruktur yerləşir liftli binadır KUPÇALI İPOTEKAYA YARARLI 11/6 mərtəbəsində 3 otaqlı mənzil

Modern Baku Emlak (Bütün Elanları)
0708706XXXnömrəni göstər

Tarix: 19.05.2026

  • Sil

Xırdalan, Xırdalan Abşeron Gənclər 3 otaqlı mənzil satılır

KUPÇALI İPOTEKAYA YARARLI QAZLI LİFTLİ TAMTƏMİRLİ QİSMƏN ƏŞYALI MƏNZİL SATILIR . Xırdalan şəhəri Bakı Sumqayıt yolunun kənarında Riyad ticarət mərkəzi ilə üzbəüz yerləşən Abşeron Gənclər şəhərciyində qismən əşyalı

130000 Azn
Xırdalan, sahibindən, 18/14, 29 kv.m., 1 otaq, satılır

* Qanuni 1 otaqdır, bölünmə deyil, mərtəbədə yerləşməsi orta mənzildir. * Şəxsi istifadə üçün yeni təmirdən çıxmışdır. Təmirdən sonra mənzildə yaşayış olmayıb. * Işıqlı və səliqəli mənzildir. Pəncərədən çöx gözəl