Həyət evləri Satılır , Binəqədi r., 20 Yanvar m., 3 otaq, 80 m²
Elan kodu: 181662
Kateqoriya Həyət evləri
Satılır
Şəhər Bakı
Binəqədi r. Biləcəri q. 20 Yanvar m.
Otaq Sayı 3
Sahə 80 m²
Ünvan Yahya Huseynov 55
Qiymət 85 000 Azn
1062 Azn/m²
85000 Super təmirli Biləcəri Kupçalı paket Ağ sarayının yanı yola astanvkay yaxın yerdə özü üçün tikilən ev 2.5 sotda 3 otaq 80 kv təcli satlır qiymətdə razılaşmaq olar isdənlən vaxt baxmaq olar yutubda tik tokda instaqramda ciraq əmlaka abunə olun bütün vidyalar sizə catsın əgər sizlərin də satışda həyət evi bina evi navastroya satmaq yə ya almaq isdəirsnzə Bizə mürcyət edə bilərsiniz hər cür köməklik göstərməyə hazırıq başqa hər bir qiymətə evlər var isdənlən vaxt əlaqə saxlayın
- ViP elan et
- Elanı irəli çək
Bineqedi rayonu Bineqedi qesebesinde Cefer Cabbarli kucesinde 3 otaqli satilir bezi esyalar qalacaq butun saygaclari var seliqeli evdir etrafli melumat ucun elaqe saxlayin
elaqe saxlaya bilersiz
Bineqedi qesebesinde
47500 Azn Sabunçu rayonu, Maştağa qəsəbəsi, 293 saylı məktəbə yaxın ərazidə, 3 sot torpaq sahəsi üzərində inşa edilmiş, 4 otaqlı, ümumi tikili sahəsi, 100kv/m olan, Həyət Evi Satılır. Ev şəxsi tikilidir, qoşa daşla tikilib, tam
81000 Azn Salam. Abşeron rayonu Məmmədli kəndində əsas yoldan 50 m məsafədə 2.7 sot torpada tikilmiş ümumi sahəsi 120 kvm olan 4 otaqlı həyət evi satılır.7 daş kürsülüdür.Mənzildə yaşayış var.Hər bir şeylə təchiz olunub. Mətbəx
123000 Azn Sabuncu r-n., Bakixanov qes. Uwag Infeksiya klinikanin yaxinliginda 4, 4 sotun ustunde, sahesi 100 kv.m., ela temirli 4 otagli amerikanka layiheli heyet evi satilir.Sened-Cixariw eve. Butun infrastruktur etrafinda. Real
180000 Azn Sabunçu rayonu, Maştağa qəsəbəsi, Bərəkət marketin yaxınlığında 2.5 sot torpaq sahəsi üzrə inşa edilmiş 4 otaqlı, ümumi tikili sahəsi 115kv/m olan Həyət evi Satılır. Ev tam təmirlidir, qoşa daşla tikilib, yerden 8 daş