ev temiri

Yeni tikili Satılır , Bakı, Saray Mtk 2 otaqlı mənzil satılır, 2 otaq, 71 m²

Elan kodu: 179083

Kateqoriya Yeni tikili
Satılır

Şəhər Bakı

Otaq Sayı 2

Mərtəbə 8

Mərtəbə sayı 14

Sahə 71 m²

Ünvan Abşeron rayonu Saray qəsəbəsi, Məhəmməd Əsədov küçəsi

Qiymət 14 500 Azn
204 Azn/m²

Hazır güzəştli 4%li ipoteka!! Rəsmi iş yeri vacibdir!! Abşeron rayonu Saray qəsəbəsi, Məhəmməd Əsədov küçəsi, (Saray yaşayış kompleksi) Yeni tikili 14 mərtəbəli binanın 8-ci mərtəbəsində ümumi sahəsi 71m² olan 2 otaqlı tam təmirli mənzil satılır. Mənzil yeni təmir olunub və təmirdən sonra yaşayış olmayıb. Mənzil 1 otaqdan 2 otağa düzəlmədir. İlkin ödəniş 14.500 manat 23 il 10 ay 461 manat ödəməklə bu mənzilə sahib ola bilərsiz. Qaz su işıq daimidir. İstilik sistemi kombidir. İnfrastruktur cəhətdən ideal yerləşmə yeri var ətrafda hər növ iaşə obyektləri mövcuddur. Şirkətin ofis haqqı 1000 manatdır.

Məhəmməd Bəy (Bütün Elanları)
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 01.10.2024

  • Sil

Nizami r., Qara Qarayev m.

* Qara-Qarayev metrosunun yanı * 15/4-cü mərtəbəsi * 1 otaqdan 2 otağa düzəlmə (tam əşyali satilir) * Sahəsi: 55 kv * Təmir: Super * Təmirdən sonra yaşayış olmayıb * İstilik sistemi kombi * Mətbəx, xol,

165000 Azn
Xətai r., Xətai m.

AĞ ŞƏHƏR-WHITE CITY! 8 mərtəbəli bininanın 5-ci mərtəbəsində 3 otaqlı mənzil satılır. Mənzilin ümumi sahəsi 134 kv.m olan Mənzil təmirsizdir, pod mayak Əla planirovka, mərmər blok, avtodayanacaq , geniş mühafizə

569500 Azn
Səbail r., Bayıl q.

HAZIR DAXİLİ İPOTEKA…! TAM ƏŞYALI…! BAYRAQ MEYDANININ YANI.! Bakı ş., Səbail r., Bayıl qəsəbəsində, Bakı buxtasında "Kristal Towers" Yaşayış Kompleksində 16 mərtəbəli yeni tikili binanın 11-ci mərtəbəsində