ev temiri

Yeni tikili Satılır , Xətai r., Əhmədli m., 3 otaq, 84 m²

Elan kodu: 224177

Kateqoriya Yeni tikili
Satılır

Şəhər Bakı

Xətai r. Əhmədli q. Əhmədli m.

Otaq Sayı 3

Mərtəbə 8

Mərtəbə sayı 17

Sahə 84 m²

Ünvan Babək pr

Qiymət 220 000 Azn
2619 Azn/m²

Əhmədli qəs. Baku Medical Plaza yanı VİP Binada 3 otağa düzəlmə Əşyalı Mənzil satılır. Sənəd= Kupça. 17 Mərtəbənin 8 ci mərtəbəsi. Sahə= 84 kv. Binada 2 Sürətli lift həmçinin 2 Mərtəbə Yeraltı Parking mövcuddur. Qiymətin də Endirim olunacaq. Firma haqqı 1%. Satışda Digər Mənzillərimiz var.

Durdanə (Bütün Elanları)
0552607XXXnömrəni göstər

Tarix: 17.05.2026

Yeni tikili Satılır , Xətai r., Əhmədli m., 3 otaq, 84 m²
  • ViP elan et
  • Elanı irəli çək
  • Düzəliş et
  • Sil

Xətai r., Həzi Aslanov m.

XƏTAI r-n, HƏZİ ASLANOV metrostansiyası yaxınlığında, "Gənclik" parkının yanında. Yasayiş kompleksində 2 otaqlı təmirli mənzil satılır. 100 kv/m, 19/9-cü mərtəbəsində. ƏŞYALI İstilik sistemi

245000 Azn
Nizami r., Qara Qarayev m.

* Qara-Qarayev metrosunun yanı * 15/4-cü mərtəbəsi * 1 otaqdan 2 otağa düzəlmə (tam əşyali satilir) * Sahəsi: 55 kv * Təmir: Super * Təmirdən sonra yaşayış olmayıb * İstilik sistemi kombi * Mətbəx, xol,

165000 Azn
Xətai r., Həzi Aslanov m.

Həzi Aslanov metro çıxışı Yeni Binada 2 otaqlı Mənzil Mebellə birgə satılır. Sənəd= Kupça. 17 Mərtəbənin 15 ci mərtəbəsi. Sahə= 78 kv. Bina da 2 Sürətli lift həmçinin Yeraltı Parking mövcuddur. Qiymətin də Endirim

208000 Azn
Sabunçu r., Bakixanov q.

Sabuncu r-n., Bakixanov ges., M.Amirov kuc., 5/1 mertebesinde, Leningrad layiheli, sahesi 85 kv.m., (atrirmasi ile)ela temirli, 2 duzelme 4 otaga (artirmasi ile) qismen ewyalari ile menzil satilir.Evin alti komekci 1

172000 Azn
Yasamal r., İnşaatçılar m.

" ASAN XIDMƏT"-ının arxasında. Zefir Mall yanlnda (Mida Yasamal yaşayış kompleksi) 9/7-ci mərtəbəsində, ümumi sahəsi 32 kv.m olan 1 otaqlı təmirli mənzil satılır. istilik sistemi kombidir.Əşyalı Sənədi