ev temiri

Yeni tikili Satılır , Yasamal r., 20 Yanvar m., 3 otaq, 110 m²

Elan kodu: 224173

Kateqoriya Yeni tikili
Satılır

Şəhər Bakı

Yasamal r. Yeni Yasamal q. 20 Yanvar m.

Otaq Sayı 3

Mərtəbə 9

Mərtəbə sayı 21

Sahə 110 m²

Ünvan Yeni Yasamal Moskva prospekti Main kompleksi

Qiymət 283 000 Azn
2572 Azn/m²

YENİ YASAMAL MAİN KOMPLEKSİ MOSKVA PROSPEKTİ AVTOVAĞZAL KOMPLEKSİNİN ÜSTÜ QAZLI LİFTLİ ƏLA TƏMİRLİ Yeni Yasamal Main MTK Moskva prospekti Avtovağzal kompleksinin üstü əla təmirli mənzil satılır 3 otaqlı mənzil hamam sanitar qovşağı mətbəx yerləşir qaz su işıq internet daimidir istilik sistemi kombidir yaxınlığında bütün növ iaşə obyektləri infrastruktur yerləşir 3 liftli bina 24 saat mühafizə var 21/9 mərtəbəsi HƏLƏKİ MÜQAVİLƏ YAXIN GÜNLƏRDƏ KUPÇALAR VERİLƏCƏK

Modern Baku Emlak (Bütün Elanları)
0504286XXXnömrəni göstər

Tarix: 17.05.2026

  • Sil

Nizami r., Qara Qarayev m.

Nizami r-n., 8 KM qes., Q.Qarayev Dogum Evinin yaxinliginda 17/3 mertebesinde, sahesi 76 kv.m. super temirli, istilik sistemi kombi (isti pol) butun ewyasi ile 2 otagli menzil satilir. Senedi- Mugavile. Butun

259000 Azn
Yasamal r., İnşaatçılar m.

- Təcili Satılır. -225.000 AzN - Yeni Yasamalda 3 otaqlı yeni təmirli mənzil - Ünvan.- Bakı şəhəri , Yeni Yasamal qəs, Dadaş Bünyadzadə küçəsi 9, Tamstore və Rahat marketin yaxınlığında - Lahiyə.- Yeni tikili -

225000 Azn
Xətai r., Xətai m.

AĞ ŞƏHƏR-WHITE CITY! İTALYAN PROYEKTLİ BİNA! 8 mərtəbəli bininanın 3-cü mərtəbəsində 3 otaqlı mənzil satılır. Mənzilin ümumi sahəsi 143 kv.m-dir. Mənzil təmirsizdir, pod mayak Əla planirovka, mərmər blok,

608000 Azn
Abşeron r., Masazır q.

KUPÇALI ÇIXARIŞLI BİNA QAZLI YAŞAYIŞLI LİFTLİ BİNA PODMAYAK MƏNZİL SATILIR MASAZIR QƏSƏBƏSİ ƏSAS MAGİSTRAL YOLUN KƏNARINDA PERLA MEBELİN BİNASI. Masazır qəsəbəsi əsas magistral yolun kənarında Perla mebelin binası