Yeni tikili Satılır , Binəqədi r., Dərnəgül m., 3 otaq, 107 m²
Elan kodu: 224326
Kateqoriya Yeni tikili
Satılır
Şəhər Bakı
Binəqədi r. 7-ci mikrorayon q. Dərnəgül m.
Otaq Sayı 3
Mərtəbə 5
Mərtəbə sayı 16
Sahə 107 m²
Ünvan Dərnəgül metrosu
Qiymət 56 000 Azn
523 Azn/m²
Binəqədi rayonu Dərnəgül metrosu yaxınlığında West Town yaşayış kompleksində, Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 5 mərtəbəsində sahəsi 107 kv olan 3 otaq qanuni tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır. İstilik sistemi kombidir. Mənzildə təmirdən sonra yaşayış olmayıb. Sənəd ÇIXARIŞDI (KUPÇA) İnfrastruktur cəhətdən çox əlverişli yerdə yerləşir. Mənzil satmaq öhdəliyində olan kirayə mənzil lahiyəsidir, kreditlə satılır.
İlkin ödəniş –56. 000 Azn
Kredit Müddəti 24 il
Aylıq ödəniş: 1907 azn
Şərtlər :
1. Yalnız rəsmi gəliri olan şəxslər müraciət edə bilər
2. Kredit tarixcəsi müsbət olmalıdır.
3. Kredit yaşı max. 70 yaşa"dək
4. Müraciət yaşı min. 59 yaşa"dək OFİSİN XİDMƏT HAQQI 2.000 AZN
- ViP elan et
- Elanı irəli çək
Qaracuxur qes., Mecidin yaxinliginda, E.Mexbaliyev kuc., 14/14 mertebesinde, (mansard) sahesi 77 kv.m., yaxsi temirli, istilik sistemi kombi 2 duzelme 3 otaga menzil satilir. Senedi-Cixariw. Butun infrastruktur
120000 Azn Sabuncu r-n., Bakixanov qes. Badu Kuba restoranin yani 14/11 mertebesinde, sahesi 127 kv.m. ela temirli, istilik sistemli (isti pol) butun ewyasi ile 3 otagli menzil satilir. Senedi-Cixariw. Butun infrastruktur
340000 Azn Yasamal rayonu, Yeni yasamal qəsəbəsi, 77 N-li avtobusun son dayanacağnda, yeni tikilidə 1 otaqdan 2 otağa düzəlmə mənzil satılır!
Bina qazla təchiz olunub!
Sənəd: Müqavilə!
Mərtəbə: 12/20. Ümumi sahəsi: 50 kv.m., .
133000 Azn İPOTEKAYA YARARLI.! KUPÇALI.! TƏMİRLİ.! Bakı ş., Nizami r., Qara Qarayev metrosunun yaxınlığında, Kristalın inşa etdiyi yeni tikili 17 mərtəbəli binanın 16-cı mərtəbəsində , ümumi sahəsi 53 kv olan, 2 otaq studio mənzil