ev temiri

Yeni tikili Satılır , Xətai r., Əhmədli m., 3 otaq, 153 m²

Elan kodu: 224285

Kateqoriya Yeni tikili
Satılır

Şəhər Bakı

Xətai r. Əhmədli q. Əhmədli m.

Otaq Sayı 3

Mərtəbə 7

Mərtəbə sayı 16

Sahə 153 m²

Ünvan Məhəmməd Hadi küç

Qiymət 365 000 Azn
2385 Azn/m²

Əhmədli Metro Premium Binada LÜKS Təmir 3 otaqlı Mənzil satılır. 16 Mərtəbənin 7 ci Mərtəbəsi. Yüksək keyfiyyətlə və Ən Son Dizaynla Təmir işləri görülüb. Sahə=153 kv. Təmirdən sonra qısa müddət yaşayış olmayıb. Qiymətin də Endirim olunacaq. Firma haqqı 1%. Satışda Digər Mənzillərimiz var.

Durdanə (Bütün Elanları)
0552607XXXnömrəni göstər

Tarix: 19.05.2026

Yeni tikili Satılır , Xətai r., Əhmədli m., 3 otaq, 153 m²
  • ViP elan et
  • Elanı irəli çək
  • Düzəliş et
  • Sil

Binəqədi r., 4-cü mikrorayon q.

Daşinmaz əmlak Map MMC məxsus yeni tikili 12 mərtəbəli binanın 11cü mərtəbəsində yerləşir Əmlakın 123 kv.m dir Su Qaz İşıq Hamisi qaydasindadir Padmayak evdir Ecemi metrosuna yerlesir geniş işiqli otaqlar sakit ve rahat

283000 Azn
Xətai r., Həzi Aslanov m.

Əhmədli qəs. Premium Bİnada Lüks Təmir 3 otağa düzəlmə Mənzil Mebellə birgə satılır. Sənəd Kupça. 15 Mərtəbənin 12 ci mərtəbəsi. Sahə= 80 kv. Binada 2 Sürətli lift həmçinin 2 Mərtəbə Yeraltı Parking mövcuddur. Qiymətin

249000 Azn
Sabunçu r., Bakixanov q.

Sabuncu r-n., Bakixanov qes., Mocuze marketin yaxinliginda, 8/1 mertebesinde, sahesi 90 kv.m. ela temirli, istilik sistemi kombi, 4 otagli menzil satilir. Evin her terefden rewotkasi var.Senedi-Cixariw. Butun

216000 Azn
Xətai r., Həzi Aslanov m.

Həzi Aslanov Metro yaxınlığı Yeni Binada 2 otaqlı Mənzil Bəzi Əşyalarla birgə satılır. Sənəd= Kupça. 9 Mərtəbənin 7 ci mərtəbəsi. Sahə= 68 kv. Qiymətin də Endirim olunacaq. Firma haqqı 1%. Satışda Digər Mənzillərimiz