Yeni tikili Satılır , Abşeron r., 20 Yanvar m., 4 otaq, 90 m²
Elan kodu: 175927
Kateqoriya Yeni tikili
Satılır
Şəhər Bakı
Abşeron r. Masazır q. 20 Yanvar m.
Otaq Sayı 4
Mərtəbə 5
Mərtəbə sayı 7
Sahə 90 m²
Ünvan Masazır Abşeron City yaşayış kompleksi
Qiymət 127 000 Azn
1411 Azn/m²
KUPÇALI ÇIXARIŞLI DÖVLƏT İPOTEKASINA YARARLI. DUZLU GÖLƏ BİRBAŞA PONARAMALI. MASAZIR ABŞERON CİTY YAŞAYIŞ KOMPLEKSİNDƏ. QAZLI KUPÇALI LİFTLİ. Masazırın ən prestijli elit yaşayış komplekslərindən biri duz gölü ilə üzbəüz yerləşən Abşeron City yaşayış kompleksində super təmirli mənzil satılır 4 otağa peredelka mənzil hamam sanitar qovşağı mətbəx yerləşir qaz su işıq internet daimidir istilik sistemi kombi sistemidir yaxınlığında bütün növ iaşə obyektləri infrastruktur yerləşir liftli bina 24saat mühafizə sistemi hər cürə şəraiti var ekoloji cəhətdən təmiz havası müalicəvi əhəmiyyətli duz gölü ilə üzbəüz yerləşir gölə mənzərəsi ponaraması var Masazırın ən prestijli elit yaşayış komplekslərindən biri hesab olunur 7/5 mərtəbəsində yerləşən mənzil. KUPÇALI
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
- ViP elan et
- Elanı irəli çək
Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon, Union Yaşayış Kompleksində 5 otaqlı mənzil satılır.Umumi sahəsi 325 kvadratdir.Yasayıs sahəsi 213 kvadrat, terras isə 112 kvadratdır.Mənzil tam təmirlı və əşyalı satılır.2 sanuzel
600000 Azn Yasamal rayonu, Yeni yasamal qəsəbəsi, 77 N-li avtobusun son dayanacağnda, yeni tikilidə 1 otaqdan 2 otağa düzəlmə mənzil satılır!
Bina qazla təchiz olunub!
Sənəd: Müqavilə!
Mərtəbə: 12/20. Ümumi sahəsi: 50 kv.m., .
133000 Azn " ASAN XIDMƏT"-ının arxasında.
Zefir Mall yanlnda
(Mida Yasamal yaşayış kompleksi)
9/7-ci mərtəbəsində,
ümumi sahəsi 32 kv.m olan
1 otaqlı təmirli mənzil satılır.
istilik sistemi kombidir.Əşyalı
Sənədi
135000 Azn Sabuncu r-n., Bakixanov ges., M.Amirov kuc., 5/1 mertebesinde, Leningrad layiheli, sahesi 85 kv.m., (atrirmasi ile)ela temirli, 2 duzelme 4 otaga (artirmasi ile) qismen ewyalari ile menzil satilir.Evin alti komekci 1