Premium mənzil axtarışında olanların nəzərinə - "City Garden Narimanov"da təmir işləri sonuncu mərhələdə
Premium mənzil axtarışında olanların nəzərinə - (®) Bakı şəhərinin coğrafi mərkəzində yerləşən "City Garden Narimanov"  yaşayış kompleksində tikinti işləri tamamlanmaq üzrədir və mənzillərin yaxın aylarda tam təmirli formada təhvil verilməsi planlaşdırılır.
21 hektar ərazidə inşa edilən bu layihənin 17 hektarı tamamilə yaşıllaşdırma üçün ayrılıb və burada sakinlərə şəhərin səs-küyündən uzaq, təbiətə yaxın bir həyat tərzi təqdim edilir.
Premium mənzil axtarışında olanların nəzərinə - Hazırda "City Garden Narimanov" layihəsində mənzillərin daxili təmir işləri sürətlə davam edir, fasad işlərinin böyük hissəsi artıq tamamlanıb və pəncərələr quraşdırılıb. Həyətyanı sahədə isə yaşıllaşdırma işləri paralel şəkildə icra edilir, sakinlərin həyatını daha da rahat və gözoxşayan edəcək geniş parklar və istirahət zonaları yaradılır.
Qeyd edək ki, layihədə optimal şəkildə planlanmış müxtəlif mənzil seçimləri, o cümlədən 106.78 kv.m-lik 3 otaqlı və 127.42 kv.m-lik 4 otaqlı mənzillər təklif edilir. Bu mənzillər geniş yaşayış sahəsi və rahatlıq təmin edir və böyük ailələr üçün ideal seçimdir.
Premium mənzil axtarışında olanların nəzərinə -  "City Garden Narimanov" həmçinin sakinlərinə Avropa brendləri ilə təchiz olunmuş yüksək keyfiyyətli təmir təqdim edir. Mənzillərin təmirində Almaniyanın "Grohe" və "Hansgrohe" hamam aksesuarları, Amerikanın "Guardian Glass" pəncərə şüşələri, İtaliyanın "Prysmian" yanmayan kabelləri, Kanadanın "Coswick" parketləri və İtaliyanın "Gewiss" elektrik açarları və aksesuarları istifadə olunur.
Premium mənzil axtarışında olanların nəzərinə - City Garden Narimanov layihəsi şəhərin əsas infrastrukturlarına yaxın yerləşməsi ilə də fərqlənir. Nəriman Nərimanov metro stansiyasına, böyük ticarət mərkəzlərinə və sosial obyektlərə olan yaxınlıq sakinlərin gündəlik həyatını daha rahat edir.
20 ilədək ipoteka krediti şərtləri ilə "City Garden Narimanov"dan siz də mənzil əldə edə bilərsiniz.