Yeni tikili Satılır , Səbail r., İçəri Şəhər m., 2 otaq, 100 m²
Elan kodu: 184454
Kateqoriya Yeni tikili
Satılır
Şəhər Bakı
Səbail r. Bayıl q. İçəri Şəhər m.
Otaq Sayı 2
Mərtəbə 7
Mərtəbə sayı 14
Sahə 100 m²
Ünvan Qurban Abbasov Dunyagozun yani
Qiymət 260 000 Azn
2600 Azn/m²
Şəhərin mərkəzi Bayraq Meydanı, Dünyagoz Xəstəxanasının yanı Bulvara bir addimliq məsafədə BAYIL MARİN yasayış kompleksi 7/14 mərtəbəsində 2 otaqli ümumi sahəsi 100 kv. təmirli mənzil təcili olaraq SİRKƏT QİYMƏTİNDƏN UCUZA SATİLİR, . Mənzilin super planirovkasi var, dənizə bayraq meydanina baxisi var. Binada qaz var. Şəkillər mənzilə aiddir. KOMPLEKSİN XÜSUSİYYƏTLƏRİ: Müşahidə kameraları, təhlükəsizlik xidməti, qapalı həyət. oyun meydançası, istirahət zonası, idman zalı, basseyn, SPA Salon, qonaqlar üçün parkinq ərazi movcuudur. KOMMUNAL; qaz, domofon, i̇nternet, peyk tv, əlavə generator. Hər mərtəbədə isə 4 mənzil və 2 ədəd səsiz işləyən lift movcuddur.
- ViP elan et
- Elanı irəli çək
Goradil qəsəbəsi, Goradil bağları küçəsi
4 mərtəbəli apartman bina 1-ci mərtəbə
107kv saəhəyə malik 3 otaqlı mənzil satılır
Əlavə olaraq 90kv mənzildə vardır
Kod: E3444
Sənəd Müqavilə
Qeyd: Müştəri tərəfdən ofis
107000 Azn KUPÇALI İPOTEKAYA YARARLI QAZLI LİFTLİ TAMTƏMİRLİ MASAZIR YENİ BAKI PRESTİJLİ ELİT YAŞAYIŞ KOMPLEKSİNDƏ. Masazırın ən sakit ideal prestijli elit yaşayış kompleksi Masazır Yeni Bakı yaşayış kompleksində tamtəmirli mənzil
110000 Azn Bakıxanov qəs. , yeni tikili , cixarişli, 4-cu mərtəbədə , 3 otaq, təmirli, hər şəraiti olan mənzil satilir.
280000 Azn Binəqədi rayonu Dərnəgül metrosu yaxınlığında West Town yaşayış komleksində, Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 14-cü mərtəbəsində sahəsi 100.5kv olan 3 otaq qanuni tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır.
50000 Azn BAKI BUXTASINA MÖHTƏŞƏM PANORAMA İLƏ ! PREMİUM TƏMİRLİ ! GENİŞ MƏNZİL ! Bakı ş., Səbail r., Bayıl qəsəbəsində, Bakı buxtasında "Kristal Towers" Yaşayış Kompleksində 18 mərtəbəli yeni tikili binanın 11-ci