Yeni tikili Satılır , Yasamal r., İnşaatçılar m., 3 otaq, 85 m²
Elan kodu: 192545
Kateqoriya Yeni tikili
Satılır
Şəhər Bakı
Yasamal r. Yasamal q. İnşaatçılar m.
Otaq Sayı 3
Mərtəbə 9
Mərtəbə sayı 14
Sahə 85 m²
Ünvan Yasamal Rayonu Kristal Abseron Kompleksi
Qiymət 220 000 Azn
2588 Azn/m²
SUPER təklif! "Kristal Abşeron" şirkətinin yeni layihəsi olan "Park Yasamal"da tam təmirli, qanuni 3 otaqlı, 85 kv/m mənzil satılır. Kompleksdə tam təmirli, göl mənzərəli mənzil, geniş və yaşıl həyət, müxtəlif təyinatlı ticarət obyektləri, istirahət zonaları, uşaq oyun meydançaları, klinika, məktəb, bağça və fitnes mərkəzi hər yaş qrupuna aid sakinlərin rahatlığına rahatlıq qatacaq. Mənzillər 2025-ci ilin fevral ayında tam təmirli şəkildə təhvil veriləcəkdir. Həmin ərəfədə çıxarışların verilməsi nəzərdə tutulmuşdur. Çıxarış birbaşa mənzili alan adamın adına rəsmiləşdirilə bilər. Alqı-satqı notariusda həyata keçiriləcək.
Hazırda ofisdə təklif olunan mənzillər 2026-cı ilin sonu və ya 2027-ci ilin əvvəlində hazır olacaq. Eyni ölçüdə mənzilin 15 illik ipoteka ilə aylıq ödənişi 2450 manatdır. O səbəbdən vaxt itirməyərək bu fürsəti düzgün qiymətləndirməniz məsləhətdir.
- ViP elan et
- Elanı irəli çək
Binəqədi rayonu Dərnəgül metrosu yaxınlığında West Town yaşayış kompleksində, Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 16 ci mərtəbəsində sahəsi 62 kv olan 2 otaq studio tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır.
36000 Azn Binəqədi rayonu Dərnəgül metrosu yaxınlığında West Town yaşayış komleksində, Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 8ci mərtəbəsində sahəsi 64kv 1 otaqdan 2yə düzəlmə tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır.
42000 Azn 50.000 AZN ilkin ödəniş.Binəqədi rayonu Cəfər Xandan küçəsi , 7-ci Mikrarayon , Dərnəgül metrosunun tam çıxışında inşa edilmiş West Town yaşayış kompleksində yeni tikilidə sərfəli şərtlərlə mənzil sahibi olmaq imkanı