Yeni tikili Satılır , Suraxanı r., Yeni Günəşli q., 2 otaq, 59 m²
Elan kodu: 224370
Kateqoriya Yeni tikili
Satılır
Şəhər Bakı
Suraxanı r. Yeni Günəşli q.
Otaq Sayı 2
Mərtəbə 6
Mərtəbə sayı 15
Sahə 59 m²
Ünvan Suraxani r-n.,Y.Gunewli qes.
Qiymət 134 500 Azn
2279 Azn/m²
Suraxani r-n., Y.Gunewli qes.Poliklinikanin yani 15/6 mertebesinde, sahesi 59 kv.m. super temirli, istilik sistemi kombi (isti doweme) 1 duzelme 2 otaga menzil satilir. Sened-Cixariw. Satilir negd pula, cixariw algi-satgi zamani olacag. Ofis komissiyasi 1 % tewkil edir.
В Сураханском р-не в пос. Е.Гюнешли около Поликлиники в 15/6 этаже, площадью 59 кв.м. с супер ремонтом, с отопительной системой комби (теплый пол) продается 1 переделанная в 2 комнатную квартира. Документы-Купчая. Покупка наличными- купчая при оформлении. Офисные комиссионные составляют 1 %.
- ViP elan et
- Elanı irəli çək
Binəqədi rayonu Dərnəgül metrosu yaxınlığında West Town yaşayış kompleksində, Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 16 ci mərtəbəsində sahəsi 62 kv olan 2 otaq studio tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır.
36000 Azn Nərimanov rayonu, İzzəddin Həsənoğlu küçəsində premium mənzil satışda!
Heydər Əliyev Mərkəzinin yaxınlığında yerləşən prestijli binada
15 mərtəbəli binanın 8-ci mərtəbəsi
190 kv.m
Qanuni 4 otaq
Kupça
480000 Azn Greenville Recidense Yeni tikili 17 mərtəbəli binanın 16cı imərtəbəsində sahəsi 94.5 kv.m olan 3 otaq studio tam təmirli mənzil 4 faizli kirayə mənzil layihesine aiddir , yalnız kredit şərtləri ilə satılır. İstilik
70000 Azn ELMLƏRDƏ PRESTİJLİ PANORAMALI MƏNZİL SATIŞDA
Yasamal rayonu, Elmlər Akademiyası metrosunun yaxınlığı, ABB bankın üstü
14 mərtəbəli binanın 12-ci mərtəbəsi
Sahə: 150 kv
3 otaqdan 2 otağa düzəlmə
Çıxarış
410000 Azn 56.000 AZN ilkin ödəniş.Binəqədi rayonu Cəfər Xandan küçəsi , 7-ci Mikrarayon , Dərnəgül metrosunun tam çıxışında inşa edilmiş West Town yaşayış kompleksində yeni tikilidə sərfəli şərtlərlə mənzil sahibi olmaq imkanı