ev temiri

Yeni tikili Satılır , Abşeron r., Masazır q., 2 otaq, 53 m²

Elan kodu: 218917

Kateqoriya Yeni tikili
Satılır

Şəhər Bakı

Abşeron r. Masazır q.

Otaq Sayı 2

Mərtəbə 6

Mərtəbə sayı 8

Sahə 53 m²

Ünvan Masazır qəsəbəsi Qəsr yaşayış kompleksi

Qiymət 91 000 Azn
1716 Azn/m²

KUPÇALI QAZLI LİFTLİ ƏŞYALI MASAZIR QƏSR YAŞAYIŞ KOMPLEKSİ . Masazır qəsəbəsi əsas yolun yaxınlıında Brilyant şadlıq sarayının arxasında Qəsr yaşayış kompleksində əşyalı mənzil satılır 2 otağa peredelka mənzil hamam sanitar qovşağı yerləşir qaz su işıq internet daimidir istilik sistemi kombidir yaxınlığında məktəb bağça marketlər dayanacaq bütün növ iaşə obyektləri yerləşir liftli bina 24 saat mühafizə var 8/6 mərtəbə 53 kvm 2 otağa peredelka KUPÇA ƏŞYALI SATILIR MASAZIR QƏSR KOMPLEKSİ

Modern Baku Emlak (Bütün Elanları)
0556504XXXnömrəni göstər

Tarix: 17.05.2026

Yeni tikili Satılır , Abşeron r., Masazır q., 2 otaq, 53 m²
  • ViP elan et
  • Elanı irəli çək
  • Düzəliş et
  • Sil

Binəqədi r., Avtovağzal m.

HAZIR DAXİLİ İPOTEKA İLƏ…! ƏN SƏRFƏLİ QİYMƏTƏ.! TƏCİLİ SATILIR.! Binəqədi rayonu, Biləcəri qəsəbəsi, Avtovağzal metrosuna cəmi 6-7 dəqiqəlik məsafədə, Kristal Abşeron yaşayış kompleksində Yeni tikili 16 mərtəbəli

182100 Azn
Yasamal r., İnşaatçılar m.

TƏCİLİ SATILIR! ŞARİFZADƏ KÜÇƏSİNDƏ, (əsas yolun üstündə) Araz marketin yanında 2 otaqlı mənzil satilir. Ümumi sahəsi 50 kv.m. 9/4-cü mərtəbəsindədır. Sənəd KUPÇA (ÇIXARIŞDIR). - Срочно продается по улице

179000 Azn
Nizami r., Neftçilər m.

KUPÇALI. İPOTEKAYA YARARLI. TƏCİLİ SATILIR.! Nizami rayonu, Kamil Balakişiyev küçəsi, Qara Qarayev və Neftçilər metrostansiyasının yaxınlığı, Kristal Abşeron yaşayış kompleksi, yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 8-ci

347000 Azn
Xətai r., Xətai m.

AĞ ŞƏHƏR-WHITE CITY! İTALYAN PROYEKTLİ BİNA! 8 mərtəbəli bininanın 3-cü mərtəbəsində 3 otaqlı mənzil satılır. Mənzilin ümumi sahəsi 143 kv.m-dir. Mənzil təmirsizdir, pod mayak Əla planirovka, mərmər blok,