ev temiri

Yeni tikili Satılır , Xırdalan, Xırdalan ş, Abşeron Gənclər Şəhərciyi, 3 otaq, 85 m²

Elan kodu: 219091

Kateqoriya Yeni tikili
Satılır

Şəhər Xırdalan

Otaq Sayı 3

Mərtəbə 10

Mərtəbə sayı 11

Sahə 85 m²

Ünvan Xırdalan ş, Abşeron Gənclər Şəhərciyi

Qiymət 108 000 Azn
1270 Azn/m²

Xırdalan ş, Bakı-Sumqayıt yolunun üstündə, Abşeron Gənclər Şəhərciyində 11 mərtəbəli binanın 10-cu mərtəbəsində sahəsi 85 m² olan 3 otaqlı super təmirli mənzil satılır. Sanuzel ayrı-ayrıdır. Yaxınlıqda dayanacaq, məktəb, baxça, marketlər, Dost xidməti, idman zalları, bank filialları və s. bütün iaşə obyekləri var. Sənədi kupçadır. İpotekaya yararlıdır.

Sahib (Bütün Elanları)
0554402XXXnömrəni göstər

Tarix: 12.02.2026

  • Sil

Xırdalan, Xırdalan Abşeron Gənclər mənzil satılır

ÇOOOOX TƏCİLİ SATILIR KUPÇALI MƏNZİL QİSMƏN ƏŞYALI QAZLI LİFTLİ TƏMİRLİ XIRDALAN ŞƏHƏRİ ABŞERON GƏNCLƏR ŞƏHƏRCİYİ . Xırdalan şəhəri Bakı - Sumqayıt yolunun kənarında Riyad ticarət mərkəzi ilə üzbəüz yerləşən Abşeron

95000 Azn
Xırdalan, Xırdalan ş, Aaaf-ın yanı

Xırdalan ş, AAAF-ın yanında yerləşən 7 mərtəbəli binanın 6-cı mərtəbəsində sahəsi 91 m² olan 2 otaqlı studio tipli super təmirli mənzil satılır. Mənzil şəxsi yaşayış üçün yüksək keyfiyyətli materiallarla yüksək zövqlə

125000 Azn
Xırdalan, Xırdalan ş, H.Əliyev pr, 120-nin axırı

Xırdalan ş, H.Əliyev pr, 120-nin axırında 8 nömrəli məktəbina yaxınlığına 9 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsində yerləşən sahəsi 87 m² 2 otaqlı təmirli mənzil satılır. Mənzil şəxsi yaşayış üçün yüksək keyfiyyətli

130000 Azn
Xırdalan, Xırdalan şəhər, H.Əliyev prospekti

Xırdalan şəhər, H.Əliyev prospekti, 2 nömrəli məktəbə yaxın Yeni tikili 13 mərtəbəli bina 3-cü mərtəbə 68kv 2 otaqlı təmirli mənzil satılır Qaz su işıq var Sənəd KUPÇA Kod: BX1483 Qeyd: Müştəri tərəfdən ofis