Yeni tikili Satılır , Xırdalan, Xırdalan Abşeron Gənclər şəhərciyi 3 otaqlı, 3 otaq, 85 m²
Elan kodu: 219114
Kateqoriya Yeni tikili
Satılır
Şəhər Xırdalan
Otaq Sayı 3
Mərtəbə 5
Mərtəbə sayı 11
Sahə 85 m²
Ünvan Xırdalan şəhəri Abşeron Gənclər şəhərciyi
Qiymət 120 000 Azn
1411 Azn/m²
ÇOOOOX TƏCİLİ ƏLİMYANDI VARİANT DÜŞMƏ VARİANT KUPÇALI ƏLA TƏMİRLİ ƏŞYALI MƏNZİL . Xırdalan şəhəri Bakı - Sumqayıt yolunun kənarında Abşeron Gənclər şəhərciyində əla təmirli mənzil satılır əşyalı satılır qaz su işıq internet daimidir istilik sistemi kombidir yaxınlığında məktəb bağça marketlər dayanacaq bazar park xəstəxana bütün növ iaşə obyektləri infrastruktur yerləşir liftli bina 11/5 mərtəbəsi 85 kvm 3 otaqlı mənzil KUPÇALI ƏŞYALI SATILIR DÜŞMƏ VARİANT ƏLİMYANDI VARİANT TƏCİLİ
- ViP elan et
- Elanı irəli çək
Xırdalanda kristal Abşeron 1 də qanuni 2 otaq əşyalı kupçalı ev satıram. Maklerlər narahat etməsin
128000 Azn KUPÇALI İPOTEKAYA YARARLI QAZLI LİFTLİ TAMTƏMİRLİ QİSMƏN ƏŞYALI MƏNZİL SATILIR . Xırdalan şəhəri Bakı Sumqayıt yolunun kənarında Riyad ticarət mərkəzi ilə üzbəüz yerləşən Abşeron Gənclər şəhərciyində qismən əşyalı
130000 Azn MANSARD DEYİL! QANUNİ MƏRTƏBƏDİR! Xırdalan ş, H.Əliyev p. AAAF parkla üzbə-üz, Omidin binasında 15 mərtəbəli binanın 15-ci mərtəbəsində sahəsi 100 m² olan 3 otaqlı super təmirli mənzil satılır. Mənzil şəxsi yaşayış üçün
106000 Azn Ev Xırdalan Residence MTK, Ər-Riyad Mebel Şəhərciyinin yaxınlığında, yol kənarında yerləşir. Ev yeni və keyfiyyətli şəkildə təmir olunub. Mansard deyil. Ümumi yerdən isitmə sistemi mövcuddur. Təmir zamanı istifadə
193000 Azn Xırdalan ş, AAAF Park Yaşayış Kompleksində yerləşən 18 mərtəbəli binanın 16-cı mərtəbəsində sahəsi 43 m² olan 2 otaqlı əla təmirli mənzil satılır. Mənzil şəxsi yaşayış üçün yüksək keyfiyyətli materiallarla yüksək zövqlə