ev temiri

Yeni tikili Satılır , Xırdalan, Xırdalan mərkəzdə, 3 otaq, 95 m²

Elan kodu: 224132

Kateqoriya Yeni tikili
Satılır

Şəhər Xırdalan

Otaq Sayı 3

Mərtəbə 8

Mərtəbə sayı 13

Sahə 95 m²

Ünvan Xırdalan mərkəzdə

Qiymət 152 900 Azn
1609 Azn/m²

mərkəzdəXırdalan şəhərinin mərkəzində 13 mərtəbəli binanın 8ci mərtəbəsində tam təmirli 3 otağa düzəlmə 95 kv olan kupçalı mənzil satılır

Taqif (Bütün Elanları)
0708939XXXnömrəni göstər

Tarix: 16.05.2026

  • Sil

Xırdalan, super təmirli bina evi satılır

Xırdalan şəhəri Bakı-Sumqayıt şossesində yerləşən Abşeron Gənclər şəhərciyində 11 mərtəbəli binanın 6-cı mərtəbəsində sahəsi 85 kv .m olan qanuni 3 otaqlı super təmirli, kupçalı bina evi təcili satılır.Qaz, su, işıq,

125000 Azn
Xırdalan, Xırdalan Abşeron Gənclər Şəhərciyi 3 otaqlı

KUPÇALI İPOTEKAYA YARARLI QAZLI LİFTLİ TAMTƏMİRLİ QİSMƏN ƏŞYALI MƏNZİL SATILIR XIRDALAN ŞƏHƏRİ BAKI-SUMQAYIT ŞOSSESİ ABŞERON GƏNCLƏR ŞƏHƏRCİYİNDƏ. Xırdalan şəhəri Bakı-Sumqayıt yolunun kənarında Riyad ticarət mərkəzi

136000 Azn
Xırdalan, super təmirli bina evi satılır

Böyük ölçülü , super təmirli mənzil almaq istəyənlərin nəzərinə: Xırdalan şəhəri Qalubiyyə küçəsi, Heydər Əliyev parkının yanında yerləşən 12 mərtəbəli binanın 4 -cü mərtəbəsində sahəsi 156 kv.m olan super təmirl qismən

199900 Azn
Xırdalan, heyderin yani, musiqi mektebi ilə uzbe uz

Menzil cox gozel yerde yerlesir.heyder parkin yani, musiqi mektebi ile uzbe uzdur.menzilin etrafinda marketler, aptek, ve avtobuslar kecir.menzil 5/16mertebede yerlewir tecili satilir ve tam esyali satilir.

138000 Azn
Xırdalan, Xırdalan Abşeron Gənclər podmayak kupçalı

KUPÇALI PODMAYAK MƏNZİL QAZLI LİFTLİ YAŞAYIŞLI ÖN BİNADA . Xırdalan şəhəri Bakı - Sumqayıt yolunun kənarında Riyad ticarət mərkəzi ilə üzbəüz yerləşən Abşeron Gənclər şəhərciyində ön binada podmayak mənzil satılır 2