ev temiri

Yeni tikili Satılır , Xırdalan, Xırdalan Gənclər Şəhərciyi əşyalı mənzil satılır, 2 otaq, 40 m²

Elan kodu: 179938

Kateqoriya Yeni tikili
Satılır

Şəhər Xırdalan

Otaq Sayı 2

Mərtəbə 11

Mərtəbə sayı 11

Sahə 40 m²

Ünvan Xırdalan şəhəri Abşeron Gənclər Şəhərciyi

Qiymət 56 000 Azn
1400 Azn/m²

KUPÇALI ÇIXARIŞLI BİNA. ÜSTÜ BETON MONALİT YAŞAYIŞ SAHƏSİ QANUNİ MƏNZİL LİFT QAPIYA QƏDƏR QALXIR. ƏŞYALI SATILIR. Xırdalan şəhəri Bakı-Sumqayıt yolunun kənarında Riyad ticarət mərkəzi ilə üzbəüz yerləşən Abşeron Gənclər Şəhərciyində tamtəmirli əşyalı mənzil satılır 2 otağa peredelka mənzil hamam sanitar qovşağı mətbəx yerləşir qaz su işıq internet daimidir istilik sistemi kombi sistemidir yaxınlığında məktəb binası bağça marketlər dayanacaq bazar park xəstəxana bütün növ iaşə obyektləri infrastruktur yerləşir liftli bina hər cürə şəraiti var infrastruktur baxımından çox əlverişli ideal bir yerdə yerləşir hər tərəfə çıxışı var 11/11 mərtəbəsində. KUPÇALI BİNA

Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Modern Baku Emlak (Bütün Elanları)
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 27.04.2025

  • Sil

Xırdalan, Xırdalanda yola yaxin

Xırdalanada 5 nomreli məktebin yaninda olan 6 mərtəbeli binain yarımpadval 1 ci mərtebe 60 kv 2 otaq kuxna h/t temirli ve əşyali satılır qiymət 50 000 azn

50000 Azn
Xırdalan, Xırdalan mərkəzdə

Xırdalan şəhərində mərkəzdə yerləşən 28 ci məhlədə 5 mərtəbəli binanın 5 ci mərtəbəsində yerləşən 60 kv olan 2 otaqlı kupçalı mənzil təcili satılır qonaq otağı mebeli kondisioner televizor və soyuducu cixarilacaq basqa

112000 Azn
Xırdalan, Super təmirli, kupçalı, əşyalı bina evi satılır

Xırdalan şəhərində polis idarəsinin yanında, Omid mağazasının üzərində yerləşən 12 mərtəbəli binanın 7-ci mərtəbəsində sahəsi 108 kv.m olan super təmirli, kupçalı, əsyalı 3 otaqlı bina evi satılır.Qaz, su, işıq, lifti