Yeni tikili Satılır , Xırdalan, Xırdalan Abşeron Gənclər kupçalı mənzil, 2 otaq, 70 m²
Elan kodu: 216984
Kateqoriya Yeni tikili
Satılır
Şəhər Xırdalan
Otaq Sayı 2
Mərtəbə 11
Mərtəbə sayı 11
Sahə 70 m²
Ünvan Xırdalan şəhəri Abşeron Gənclər şəhərciyi
Qiymət 84 900 Azn
1212 Azn/m²
ÜSTÜ BETON MONALİT YAŞAYIŞ SAHƏSİ QANUNİ MƏNZİL LİFT QAPIYA QƏDƏR QALXIR KUPÇALI İPOTEKAYA YARARLI QAZLI LİFTLİ Xırdalan Şəhəri Bakı Sumqayıt yolunun kənarında Riyad ticarət mərkəzi ilə üzbəüz yerləşən Abşeron Gənclər Şəhərciyində 2 otaqlı qismən əşyalı mənzil satılır 2 otaqlı mənzil hamam sanitar qovşağı mətbəx yerləşir qaz su işıq internet daimidir istilik sistemi kombi sistemidir yaxınlığında məktəb bağça marketlər dayanacaq bazar park bütün növ iaşə obyektləri infrastruktur yerləşir liftli bina KUPÇALI İPOTEKAYA YARARLI ÜSTÜ BETON MONALİT LİFT QAPIYA QƏDƏR QALXIR QANUNİ MƏNZİL 11/11 mərtəbə 70 kvm 2 otaqlı mənzil
- ViP elan et
- Elanı irəli çək
KUPÇALI İPOTEKAYA YARARLI QAZLI LİFTLİ TAMTƏMİRLİ XIRDALAN ŞƏHƏRİ BAKI - SUMQAYIT ŞOSSESİ ABŞERON GƏNCLƏR ŞƏHƏRCİYİ. Xırdalan şəhəri Bakı - Sumqayıt şossesi Riyad ticarət mərkəzi ilə üzbəüz yerləşən Abşeron Gənclər
135000 Azn Xırdalan ş, AAAF Park Yaşayış Kompleksində yerləşən 4 mərtəbəli binanın (-1)-ci (yarızirzəmi) mərtəbəsində sahəsi 63 m² olan 2 otaqlı əla təmirli mənzil satılır. Mənzil şəxsi yaşayış üçün yüksək keyfiyyətli
50000 Azn KUPÇALI İPOTEKAYA YARARLI QAZLI LİFTLİ TAMTƏMİRLİ QİSMƏN ƏŞYALI MƏNZİL SATILIR XIRDALAN ŞƏHƏRİ BAKI-SUMQAYIT ŞOSSESİ ABŞERON GƏNCLƏR ŞƏHƏRCİYİNDƏ. Xırdalan şəhəri Bakı-Sumqayıt yolunun kənarında Riyad ticarət mərkəzi
136000 Azn Xırdalan ş, H.Əliyev pr, AAAF Park Y/K-də 5 mərtəbəli binanın 1-ci mərtəbəsində sahəsi 100 m² olan 3 otaqlı təmirsiz mənzil satılır. Mənzil yaşayışın birinci mərtəbəsidir, altı obyektdir. Sayğacların pulu ödənilib.