Köhnə tikili Satılır , Nizami r., Xalqlar Dostluğu m., 5 otaq, 110 m²
Elan kodu: 197454
Kateqoriya Köhnə tikili
Satılır
Şəhər Bakı
Nizami r. Xalqlar Dostluğu m.
Otaq Sayı 5
Mərtəbə 9
Mərtəbə sayı 9
Sahə 110 m²
Ünvan Nizami rayonu Qara Qarayev pr
Qiymət 205 000 Azn
1863 Azn/m²
Nizami rayonu Qara Qarayev pr, (Xalqlar Metrosunun çıxışı) Köhnə tikili Kiyev layihəli 9 mərtəbəli binanın 9-cu mərtəbəsində ümumi sahəsi 110m² olan 5 otaqlı təmirli, kupçalı mənzil satılır. Qaz su işıq daimidir. İstilik sistemi kombidir. Metronun çıxışında yerləşdiyindən ətrafda hər növ iaşə obyektləri mövcuddur. Rahat həyat üçün hər şey yaxınlıqdadır: məktəblər, parklar, mağazalar və supermarketlər. Qonşular mehribandır, məhəllə sakitdir. Rahatlıq və komfortu qiymətləndirənlər üçün əla seçimdir. İnfrastruktur cəhətdən ideal yerləşmə yeri var, ətrafda hər növ iaşə obyektləri mövcuddur. Mənzilin satış qiyməti 205.000 manatdır. Şirkətin ofis haqqı 1% təşkil edir. Ətraflı məlumat və ya mənzilə baxış keçirmək üçün əlaqə saxlaya bilərsiz. Qeyd: Digər kvadratlarda mənzillər üçün, həmçinin öz mənzilinizin satışı üçün əlaqə saxlaya bilərsiz.
- ViP elan et
- Elanı irəli çək
Neftçilər metrosu yaxınlığında, Xruşşov layihəli binada qanuni 3 otaqlı mənzil satılır
Neftçilər metrosunun yanında, cəmi 3 dəqiqəlik məsafədə yerləşən, təmirli və tam əşyalı 3 otaqlı mənzil satışa təklif olunur.
180000 Azn Təcili.Elmlərdə ən ucuz mənzil.Yasamal rayonu Zahid Xəlilov kücəsində BDU-nə və Elmlər metrosuna yaxın 5\3-cü mərtəbəsində 1 otağlı ümumi sahəsi 35 kv olan orta təmirli mənzil satılır.Qaz su işıq daimidir istilik
125000 Azn Afrodita Şadlıq sarayı, Əhmədli metrosuna 10-15 dəqiqəlik məsafədə, Neapol dairəsinə yaxın, 17 mərtəbəli YENİ TİKİLİ binanın 17-ci mərtəbəsində, MANSAR DEYİL QANUNİ MƏRTƏBƏDİR, LİFT QALXIR, ümumi sahesi 60 kv.m (