Yeni tikili Satılır , Binəqədi r., Dərnəgül m., 3 otaq, 107 m²
Elan kodu: 224127
Kateqoriya Yeni tikili
Satılır
Şəhər Bakı
Binəqədi r. Binəqədi q. Dərnəgül m.
Otaq Sayı 3
Mərtəbə 4
Mərtəbə sayı 16
Sahə 107 m²
Ünvan Binəqədi r.Dərnəgül m
Qiymət 55999.8 Azn
523 Azn/m²
56.000 AZN ilkin ödəniş.Binəqədi rayonu Cəfər Xandan küçəsi , 7-ci Mikrarayon , Dərnəgül metrosunun tam çıxışında inşa edilmiş West Town yaşayış kompleksində yeni tikilidə sərfəli şərtlərlə mənzil sahibi olmaq imkanı.Rəsmi iş və Vöen"i olan vətəndaşların nəzərinə
16 mərtəbəli yeni tikili binanın 4-cu mərtəbəsində yerləşən, 107 kv.m, 3 otaq qanuni , tam təmirli mənzil 4%-li dövlət dəstəkli satmaq öhdəliyi ilə kirayə layihəsi çərçivəsində təqdim olunur.
Mənzilin üstünlükləri:
Təmir sonrası yaşayış olmayıb.Kombi istilik sistemi.Geniş və işıqlı otaqlar.Rahat və prestijli yaşayış kompleksi.Məktəb, bağça, market, dayanacağa yaxın yerləşməsi.
Ödəniş şərtləri:
İlkin ödəniş: 56.000 AZN
Aylıq ödəniş: 1903 AZN
Müddət: 24 il
İllik faiz dərəcəsi: 4%
Müraciət şərtləri:
* Rəsmi gəlir olmalıdır
* Kredit tarixçəsi müsbət olmalıdır
* Maksimum kredit yaşı: 70 yaş
* Müraciət yaşı: 59 yaşadək
Yüksək ilkin ödənişsiz, uzunmüddətli və sərfəli şərtl
Xidmət haqqı 2000 min
- ViP elan et
- Elanı irəli çək
İDEAL TƏKLİF. ƏLA FÜRSƏT.!
Yasamal rayonu., Müstəqillik küçəsi., Asan xidmətin arxası., Kristal Abşeron inşa etdiyi Park Yasamal yaşayış kompleksi., Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 6-cı mərtəbəsində, ümumi sahəsi 43
129500 Azn Yasamal rayonu
Yeni Yasamal Qesebesinde
Esed Ehmedov kucesinde
Albali usaq baxcasinin yaxinliginda
yeni insa olunmus binanin 4 cu mertebesinde umumi sahesi 98 kv olan qanuni 2 otaqli menzil satilir menzilin senedi
199000 Azn HAZIR 4% İPOTEKA! ÖTÜRMƏ AKTİV! Binəqədi rayonu, Cəfər Xəndan küçəsi, Dərnəgül metrosunun çıxışında yerləşən West Town yaşayış kompleksində yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 7-ci mərtəbəsində ümumi sahəsi 68 m² olan 2