Yeni tikili Satılır , Yasamal r., İnşaatçılar m., 2 otaq, 98 m²
Elan kodu: 223966
Kateqoriya Yeni tikili
Satılır
Şəhər Bakı
Yasamal r. Yeni Yasamal q. İnşaatçılar m.
Otaq Sayı 2
Mərtəbə 4
Mərtəbə sayı 17
Sahə 98 m²
Ünvan Yeni Yasamal Esed Ehmedov Kucesi
Qiymət 199 000 Azn
2030 Azn/m²
Yasamal rayonu
Yeni Yasamal Qesebesinde
Esed Ehmedov kucesinde
Albali usaq baxcasinin yaxinliginda
yeni insa olunmus binanin 4 cu mertebesinde umumi sahesi 98 kv olan qanuni 2 otaqli menzil satilir menzilin senedi kupca olmaqla beraber qazi suyu isigi daimidirYerlesdiyi erazi mektebe baxcaya ve butun iase obyektlerine yaxin olmaqla berber avtobus xettlerinin deyanacaginada yaxin bir erazide yerlesir
- ViP elan et
- Elanı irəli çək
Suraxani r-n., Suraxani qes., Bazarin ve Stadionun yaxinliginda Sehreh mtk, 12/9 mertebesinde, sahesi 68 kv.m. ela temirli 2 otagli satilir. Butun infrastruktur etrafinda . Real muwteriye cuzi endirim ola biler. Ofis
131000 Azn İPOTEKAYA YARARLI.! KUPÇALI.! TAM ƏŞYALI. !
Bakı ş., Yasamal r., Yeni Yasamal qəsəbəsi, ZEFİR MALL-ın yaxınlığında, Müstəqillik küçəsində Kristalın inşa etdiyi "Park Yasamal" layihəsində, yeni tikili 16
164500 Azn HAZIR DAXİLİ İPOTEKA.! BİRBAŞA GÖL PANORAMALI… !
Bakı ş., Yasamal r., Yeni Yasamal qəsəbəsi, ZEFİR MALL-ın yaxınlığında, Müstəqillik küçəsində ərazinin ən tanınmış binası olan Kristalın inşa etdiyi "Park
277100 Azn Masazır qəsəbəsi Park Masazır (Viktoriya) yaşayış kompleksində 13 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsində sahəsi 84 kv.m.olan təmirli, əşyasız 3 otaqlı bina evi təcili satılır. Qaz, işıq, su lift var.Yaxınlığında Qurtuluş
95000 Azn KUPÇALI. İPOTEKYA YARARLI. TƏCİLİ SATILIR.!
Yasamal rayonu, Elmlər Akademiyası yaxınlığı və Bakı Dövlət Universitetinin tam yanı, Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsində, ümumi sahəsi 135 kv.m olan, QANUNİ 3