Yeni tikili Satılır , Nəsimi r., 28 May m., 4 otaq, 202 m²
Elan kodu: 181425
Kateqoriya Yeni tikili
Satılır
Şəhər Bakı
Nəsimi r. 28 May m.
Otaq Sayı 4
Mərtəbə 15
Mərtəbə sayı 17
Sahə 202 m²
Ünvan Səməd Vurgun küc
Qiymət 670 000 Azn
3316 Azn/m²
VURĞUN RESİDENCE - Premium səviyyəli yaşayış kompleksi ! Mərkəz ! Səməd Vurğun kücəsi ! Zabitlər parkı ilə üzbəüz sahesi 202 kv 4 otaqli podmayak menzil satilir . Menzil 17 / 15 mertebesinde yerlesir . VURĞUN RESİDENCE yaşayış kompleksinin inşasında və təmirində yalnız yüksək keyfiyyətli inşaat və təmir materiallarından və texnologiyalarından istifadə edilib – dağ billuru, bazalt və mərmərlə üzlənmə, Finlandiya istehsalı, səssiz "Kone" liftləri, mərkəzi istilik və isti su təhcizatı sistemi, yanğina davamlı "Styronite" izolyasiya sistemi və yanğınaqarşı qapılar. VURĞUN RESİDENCE yaşayış kompleksində rahat həyat və səmərəli istirahət üçün bütün şərtlər var Sənəd-Cıxarış Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlayın.
- ViP elan et
- Elanı irəli çək
PONARAMA PARK YAŞAYIŞ KOMPLEKSİNDƏ, Yeni tikili Premium binanın , 19 mərtəbəli binanın 4 cü mərtəbəsində, 3 otaqlı, sahəsi 90 kv olan , təmirli mənzil satılır. Yeraltı parking mövcuddur.
Əşyalı 285 000 azn. Endirim
275000 Azn HAZIR İPOTEKADA OLAN MƏNZİL SATILIR:
Saray Mtk da 14 mərtəbəli binanın 10 cu mərtəbəsində ümumi sahəsi 74 kv olan 2 otaq studio təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır. İstilik sistemi kombidir
32000 Azn - Satış: Yeni tikili
- Ünvan: Memar Əcəmi m/s yaxındır.
- Otaq sayı: 3
- Sahəsi: 94 m2
- Mərtəbə: 17/9
- Sənədi: Çıxarış
- İpotekaya yararlıdır
- Təsviri: Super təmirlidir. Tam əşyalı satılır. Qaz su daimidir.
349000 Azn Sabuncu r-n., Bakixanov qes., Terras Park MTK-da, 12/5 mertebesinde, sahesi 102 kv.m., ela temirli, istilik sistemi kombi (isti pol) butun ewyasi ile 2 duzelme 3 otaga menzil satilir. Senedi Cixariw. Butun infrastruktur