Yeni tikili Satılır , Xətai r., Həzi Aslanov q., 3 otaq, 90 m²
Elan kodu: 224208
Kateqoriya Yeni tikili
Satılır
Şəhər Bakı
Xətai r. Həzi Aslanov q.
Otaq Sayı 3
Mərtəbə 4
Mərtəbə sayı 19
Sahə 90 m²
Ünvan Ponarama park
Qiymət 275 000 Azn
3055 Azn/m²
PONARAMA PARK YAŞAYIŞ KOMPLEKSİNDƏ, Yeni tikili Premium binanın , 19 mərtəbəli binanın 4 cü mərtəbəsində, 3 otaqlı, sahəsi 90 kv olan , təmirli mənzil satılır. Yeraltı parking mövcuddur.
Əşyalı 285 000 azn. Endirim mümkündür.
Xidmət haqqı: 1%
- ViP elan et
- Elanı irəli çək
Nəsimi rayonu, Azadlıq prospekti "Ege" Hospital və "1 saylı Asan Xidmət"in yaxınlığında, elit yaşayış kompleksi Gözəl Bakı MTK da tam yaşayışlı yeni tikilidə 4 otaqlı əla təmirli mənzil
580000 Azn Sabuncu r-n., Koroglu Metronun yaxininda Bakixanov Rezidencin binasinda 14/8 mertebesinde, sahesi 71 kv.m. istilik sistemi lombi (isti pol) super temirli butun ewyasi ile 2 duzelme 3 otaga menzil satilir. Senedi-Cixariw
212000 Azn SATILIR
Badamdar, 236 nömrəli məktəbin yanında
67 kv/m 1 otaq
Mərtəbə: 16/5
təmirsiz / podmayak
Qaz, var
Çıxarış var
-
ПРОДАЕТСЯ
Бадамдар, рядом со школой № 236
67 кв. м, 1 комната
Этаж:5/16
Без
185000 Azn * Qara-Qarayev metrosunun yanı
* 15/4-cü mərtəbəsi
* 1 otaqdan 2 otağa düzəlmə (tam əşyali satilir)
* Sahəsi: 55 kv
* Təmir: Super
* Təmirdən sonra yaşayış olmayıb
* İstilik sistemi kombi
* Mətbəx, xol,
165000 Azn Suraxani r-n., Suraxani qes., Bazarin ve Stadionun yaxinliginda Sehreh mtk, 13/3 mertebesinde, sahesi 68 kv.m., 2 s/g., 2 otagli menzil suvagda satilir. Sened-Mugavile. Butun infrastruktur etrafinda . Real muwteriye
113000 Azn Binəqədi rayonu Dərnəgül metrosu yaxınlığında West Town yaşayış kompleksində, Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 2 ci mərtəbəsində sahəsi 107 kv olan 3 otaq tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır. İstilik