Satılır , Suraxanı r., Suraxanı q., 3 otaq, 60 m²
Elan kodu: 216752
Kateqoriya Villalar, Bağ evləri
Satılır
Şəhər Bakı
Suraxanı r. Suraxanı q.
Otaq Sayı 3
Sahə 60 m²
Ünvan Suraxani r-n.,Suraxani qes.
Qiymət 72 000 Azn
1200 Azn/m²
Suraxani r-n., Suraxani qes., Dogum Evin yaxinliginda, 1 sotun ustunde, sahesi 60 kv.m., yaswi temirli, seligeli, 3 otagli heyet evi satilir. Sened-Cixariw eve. Butun infrastruktur etrafinda. Real muwteriye cuzi endirim ola biler. Ofis komissiyasi 1 % tewkil edir.
В Сураханском р-не в пос.Сураханы недалеко от Родильного Дома на 1 сотке , площадью 60 кв.м. с хорошим ремонтом, ухоженная продается 3 комнатный дом. Документы-Купчая на дом.Вся инфраструктура вокруг. Реальному покупателю небольшой торг уместен. Офисные комиссионные составляют 1 %.
- ViP elan et
- Elanı irəli çək
Xəzər rayonu Buzovna qəsəbəsi Əli Ayağı Məscidinin yaxınlığında 15 sot , 255 kv\m, 7 otaq , 3 mərtəbə villa satılır.Ev monolit betonla, qaya üzərində tikilib, dəniz mənzərəlidir. 1-ci mərtəbədə zal, 2 otaq, sanitar
850000 Azn Xəzər rayonu, Mərdəkan qəsəbəsində yol kənarında yerləşən 5.5 sot torpaq sahəsində inşa olunmuş 150 kv.m sahəli, 5 otaqlı pod obyekt tipli həyət evi satışdadır. Həyəti olduqca səliqəli və baxımlıdır. Evdə filterli
350000 Azn Gənclikdə "Milyonerlər Məhəlləsi"ndə, 3 mərtəbəli (yarı zirzəmi), 2 müxtəlif yerdən girişi olan, 12 sot torpaq sahəsində, 1875 kv.m ümumi və 570 kv.m yaşayış sahəsi olan bütün sənədləri qaydasında, tam
3900000 Azn Xəzər rayonu, Buzovna qəsəbəsində yerləşən, yüksək ərazidə inşa olunmuş, tam təmirli və rahat yaşayış üçün hər bir şəraiti olan fərdi yaşayış evi satışa çıxarılıb. Ev 2 sot torpaq sahəsində tikilmişdir və ümumi sahəsi
98000 Azn Sabunçu rayonu, Tavaylıq ərazisində yerləşən bu gözəl həyət evi təcili olaraq, bazar qiymətindən qat-qat aşağı qiymətə satışa çıxarılıb. Fürsəti qaçırmayın!