ev temiri

Yeni tikili Satılır , Sumqayıt, Sumqayit şəhəri Bağça şəhər, 2 otaq, 48 m²

Elan kodu: 219645

Kateqoriya Yeni tikili
Satılır

Şəhər Sumqayıt

Otaq Sayı 2

Mərtəbə 8

Mərtəbə sayı 14

Sahə 48 m²

Ünvan Sumqayıt şəhəri

Qiymət 22 000 Azn
458 Azn/m²

Sumqayıtın girişi , Bağçaşəhərdə yerləşən yeni tikili 14 mərtəbəli binanın 8-ci mərtəbəsində ümumi sahəsi 48 kv olan, 2 otaq studio tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır. İstilik sistemi kombidir.
Mənzildə təmirdən sonra yaşayış olmayıb. Sənəd ÇIXARIŞDI (KUPÇA) İnfrastruktur cəhətdən çox əlverişli yerdə yerləşir. Ətrafında iaşə obyektlər, supermarket, avtobus dayanacağı, Sumqayıt bulvarı, məktəb, uşaq baxçası yerləşir.
Mənzil satmaq öhdəliyində olan kirayə mənzil lahiyəsidir, kreditlə satılır.
İlkin ödəniş – 22 000 Azn
Kredit Müddəti – 24 il
Aylıq ödəniş: 406 Azn
Şərtlər :
1. Yalnız rəsmi gəliri olan şəxslər müraciət edə bilər
2. Kredit tarixcəsi müsbət olmalıdır.
3. Kredit yaşı max. 70 yaşa"dək
4. Müraciət yaşı min. 59 yaşa"dək
OFİSİN XİDMƏT HAQQI 1500 AZN

Rusif (Bütün Elanları)
0102656XXXnömrəni göstər

Tarix: 21.02.2026

  • Sil

Sumqayıt, Kreditle menzil

569 MANAT AYLIQ! RƏSMİ GƏLİR VƏ YA VÖEN TƏLƏB OLUNUR! Sumqayıt şəhəri, Bağçaşəhər yaşayış kompleksində 2 otaq studio tipli mənzil satışa çıxarılır. Mənzil yeni tikili 14 mərtəbəli binanın 8-ci mərtəbəsində yerləşir.

33000 Azn
Sumqayıt, west town 3 ot stud

48.000 MİN .Binəqədi rayonu Cəfər Xandan küçəsi , 7-ci Mikrarayon , Dərnəgül metrosunun tam çıxışında inşa edilmiş West Town yaşayış kompleksində yeni tikilidə sərfəli şərtlərlə mənzil sahibi olmaq imkanı.Rəsmi iş və

48000 Azn