ev temiri

Həyət evləri Satılır , Sumqayıt, Sumqayit seher Corat qesebesi, 6 otaq, 213 m²

Elan kodu: 224274

Kateqoriya Həyət evləri
Satılır

Şəhər Sumqayıt

Otaq Sayı 6

Sahə 213 m²

Ünvan Sumqayit Köhne Corat

Qiymət 190 000 Azn
892 Azn/m²

Ev Sumqayit seher Köhne Corat qesebesinde denizden 100 m arali yerlesir.Ev 2 mertebe her mertebede 3 otaq sanitar qovsaq metbex var.Mertebeler arasi monalit betondur.Mertebeler isti döseme ilə temin olunub.Evin sahesi 213 kvm dir

Abdullah
0552555XXXnömrəni göstər

Tarix: 19.05.2026

  • Sil

Sumqayıt, Yola mektebe yaxin ev axtranlar maraqlana biler

Ceyranbatan mekteb yolu Baki Sumqayit yolunun duz ustunde yolnan evin arasi cemi 50 metr mektebnen piyada bir deqiqe. 3 otaqli qowa daw ustu panel.heyetine rahat iki uc mawin gire bilir heyeti naves tamet heyetde elave

54000 Azn
Sumqayıt, Bağçaşəhərdə ipoteka 2 otaq

Hazır İPOTEKA mənzil Vatsap aktivdir Sumqayıt girişi "BağçaŞəhər"-də yerləşən yeni tikili 12 mərtəbəli binanın 9-cu mərtəbəsində ümumi sahəsi 47 kv olan, 2 otaq studio tam təmirli mənzil kredit şərtləri

26999.7 Azn
Sumqayıt, Kupçalı Həyət evi satılır

TƏCİLİ! Sumqayıt şəhəri, 21-ci mikrorayonda 4 sot totpaq sahəsində tikilmiş hündür kürsülü 1 mərtəbəli 4 otaqlı120 kvm yaxşı təmirli və bütün şəraiti olan 4 otaqlı şəxsi ev satılır. Kombi istilik sistemi, həyətində

136000 Azn
Sumqayıt, Sumqayıt Xəzər Bağları

Salam ev Xəzər bağlarında yerləşir əsas yola yaxındır Almarketdən 100 metr məsafədədir sakit və əlverişli ərazidədir 1.5 sotun içində 3 otağ 81kv 8 daş kürsülüdür təmiri yaxşıdır sənədləri qaydasındadır kombi sistemi

67000 Azn