ev temiri

Satılır , Sumqayıt, sumqayıt ş. 10a dayanacağı Yaşıl dərədə ev satılır, 2 otaq, 95 m²

Elan kodu: 162390

Kateqoriya Villalar, Bağ evləri
Satılır

Şəhər Sumqayıt

Otaq Sayı 2

Sahə 95 m²

Ünvan Sumqayit seher Yasil dere

Qiymət 63 000 Azn
663 Azn/m²

TƏCİLİ!! Sumqayıt şəhər, Yaşıl Dərə, 10A-nın yolunda ev satılır.
Mənzil tam təmirlidir.
Ümumi sahə 95 kv.m
Yaşayış sahəsi 2.5 sot torpaqda.
Mənzil 2 otaqlıdır.
Mərtəbə sayı - 1 mərtəbəli yeni həyət evidir
QİYMƏT 63.000 AZN
İlkin 30-25000 AZN. qalanı faizsiz olaraa aylara bölünür.
Nagd alış edən müştərilərimizə Yeni İl hədiyyəsi olaraq darvaza hədiyyəmizdir!

İnsaat
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 05.12.2023

  • Sil

Sumqayıt, Novxanı bağ massivi

Bağ 6 sot Dənizdən 300m aralı Daimi işıq, su, qaz, internet. Əşyalı və avadanlıqlı. Əlavə-18 ton içməli su hovuzu, kamera QİYMƏTİ RAZILAŞMA YOLU İLƏ

140 Azn
Sumqayıt, Sumqayıtda 7 otaqlı həyət evi

Sumqayıt – Qurd Dərəsi Bağlar Massivi Prestijli bağ evi satışda – komfort və təbiətin vəhdəti! Şəhərin səs-küyündən uzaq, təmiz hava və sakit mühitdə yerləşən bu bağ evi həm daimi yaşayış, həm də istirahət üçün ideal

280000 Azn

ustalar ev tikintisi bakida ev elanlari bakida kiraye evler kiraye evler lalafo ev elanlari yeni emlak ev alqi satqisi 28 mayda nerimanov rayonu ev alqi satqisi