ev temiri

Yeni tikili Satılır , Xətai r., Xətai m., 4 otaq, 192 m²

Elan kodu: 184185

Kateqoriya Yeni tikili
Satılır

Şəhər Bakı

Xətai r. Xətai m.

Otaq Sayı 4

Mərtəbə 17

Mərtəbə sayı 24

Sahə 192 m²

Ünvan XƏTAİ metrostansiyasının yaxınlığında

Qiymət 425 000 Azn
2213 Azn/m²

KUPÇALI, İPOTEKAYA YARARLI..!!
DƏNİZ MƏNZƏRƏLİ MƏNZİL ƏŞYALARLA BİRLİKDƏ SATILIR..!
XƏTAİ metrostansiyasının yaxınlığında, "LEXUS BAKU" avtosalonun yanında yerləşən, yaşayışlı yeni tikili binada, SUPER PROYEKTİ OLAN, ümumi sahəsi 192 kv.m. olan 4 otaqlı mənzil satılır. Mərtəbəsi 24/17. Olduqca Geniş, İşıqlı və Xoş auralı mənzildir.
Əla təmirlidir. Keyfiyyətli materiallardan istifadə olunmuşdur təmir zamanı. Satış məqsədi ilə təmir olunmamışdır. Şəxsi yaşayış üçün təmir olunub.
Vitraj pəncərələri olan geniş və işıqlı zalı, geniş işıqlı otaqlar. 2 geniş s/q var, aksesuarlar və santexnika ilə təchiz edilib. Qazı, suyu, işığı daimidir. İstilik sistemi – Kombi. Geniş mühafizəli həyəti, yeraltı parkingi, səssiz sürətli liftləri, parking yerləri var. Dəniz Mənzərəlidir. ƏŞYALARLA BİRLİKDƏ SATILIR.
Sənədi: Çıxarış (Kupça). Xidmət haqqı %
--
НОВОСТРОЙКА, ГАЗ И КУПЧАЯ ! ПОДХОДИТ ПОД ИПОТЕКУ!
С ВИДОМ НА МОРЕ ! СО ВСЕЙ ОБСТАНОВКОЙ !
В престижном месте города - недалеко от станции метро Хатаи, около автосалона "LEXUS BAKU" в престижной заселенной новостройке на продажу выставлена Великолепная 4х комнатная квартира с общей площадью 192 кв.м., на 17-ом этаже 24-х этажного здания. Отличная планировка. Все комнаты большие и светлые. Огромный зал с панорамными, витражными окнами. Полностью отремонтированная квартира с приятной аурой и светлыми комнатами, ремонт выполнен в светлых тонах из дорогих и качественных материалов. Два оборудованных санузла с установленной сантехникой и аксессуарами. Здание имеет охраняемый двор, скоростные лифты, подземный паркинг, парковку для а/м. Престижный район для проживания с развитой инфраструктурой, рядом находятся школа, маркет, рестораны, остановки, детский сад, салоны красоты. Документ: Купчая. Подходит под Ипотеку. Комиссия Агентства 1%