Yeni tikili Satılır , Abşeron r., Saray q., 2 otaq, 71 m²
Elan kodu: 223993
Kateqoriya Yeni tikili
Satılır
Şəhər Bakı
Abşeron r. Saray q.
Otaq Sayı 2
Mərtəbə 14
Mərtəbə sayı 10
Sahə 71 m²
Ünvan Abseron r,Saray qes
Qiymət 32 000 Azn
450 Azn/m²
Abşeron rayonu Saray qəsəbəsində inşa edilmiş Saray MTK yaşayış kompleksində yeni tikilidə sərfəli şərtlərlə mənzil sahibi olmaq imkanı.Rəsmi iş və Vöen"i olan vətəndaşların nəzərinə.Ötürmə aktiv
14 mərtəbəli yeni tikili binanın 10-cu mərtəbəsində yerləşən, 71 kv.m, 2 otaq studio, tam təmirli mənzil 4%-li dövlət dəstəkli satmaq öhdəliyi ilə kirayə layihəsi çərçivəsində təqdim olunur.
Mənzilin üstünlükləri:
Təmir sonrası yaşayış olmayıb
Kombi istilik sistemi
Geniş və işıqlı otaqlar
Rahat və prestijli yaşayış kompleksi
Məktəb, bağça, market, dayanacaq və bulvara yaxın yerləşmə
Ödəniş şərtləri:
İlkin ödəniş: 32.000 AZN
Aylıq ödəniş:491 AZN
Müddət: 22 il 6 ay
İllik faiz dərəcəsi: 4%
Müraciət şərtləri:
* Rəsmi gəlir olmalıdır
* Kredit tarixçəsi müsbət olmalıdır
* Maksimum kredit yaşı: 70 yaş
* Müraciət yaşı: 59 yaşadək
Yüksək ilkin ödənişsiz, uzunmüddətli və sərfəli şərtlərlə ev sahibi olmaq istəyənlər üçün ideal seçim.Şəkil şərti , mənzil yenidir.
Xidmət haqqı1500 AZN
- ViP elan et
- Elanı irəli çək
ÇOOOOX TƏCİLİ SATILIR QAZLI YAŞAYIŞLI BİNADA MASAZIR QƏSƏBƏSİ ƏSAS MAGİSTRAL YOLUN YAXINLIĞINDA PODMAYAK TƏMİRSİZ MƏNZİL DÜŞMƏ QİYMƏTƏ Masazır qəsəbəsi əsas magistral yolun yaxınlığında Qəsr yaşayış kompleksinin
67000 Azn DƏYƏRİNDƏN AŞAĞI QİYMƏT. İDEAL TƏKLİF.
Binəqədi rayonu, Biləcəri qəsəbəsi, Həmdəm Ağayev küçəsində yerləşən prestijli Greenville yaşayış kompleksində möhtəşəm mənzil satışdadır. Yeni tikili 15 mərtəbəli binanın 10-cu
172000 Azn Binəqədi rayonu, "Azadlıq prospekti" metrosunun tam yaxınında yeni tikilidə 2 otaqlı təmirsiz mənzil satılır!