Yeni tikili Satılır , Səbail r., 28 May m., 3 otaq, 165 m²
Elan kodu: 175883
Kateqoriya Yeni tikili
Satılır
Şəhər Bakı
Səbail r. 28 May m.
Otaq Sayı 3
Mərtəbə 10
Mərtəbə sayı 16
Sahə 165 m²
Ünvan Üzeyir hascibeyov küç
Qiymət 480 000 Azn
2909 Azn/m²
VİP CLASS -Mənzil.
PORT BAKU RESIDENCE yanında,
"FERRARİ" avtosalonunun üstündə.
Yüksək səviyyədə inşa edilmiş "Azinco yaşayış kompleksində.
3 otaqlı -POD MAYAK mənzil satılır.
Ümumi sahəsi 165 kv.m.16/10- cü mərtəbəsindədir.
QAZ var CIXARIŞI (KUPCASI) var.
Əla planlaşdırılma. Mənzil Yelçəkəndir(skvaznoy).
Yaşayış binasının 24/7.
mühafizəli həyəti, yeraltı qarajı, sürətli liftləri.
--
Дорогая элитная недвижимость VİP- класса.
комплекс "AZINCO"
РЯДОМ С PORT BAKU RESIDENCE,
НАД АВТОСАЛОНОМ "FERRARİ ".
продается 3 -х комнатная квартира ПОД МАЯК
Общая площадь 165 кв.м, 10/16 этажного здания.
ЗДАНИЕ С ГАЗ ОМ И КУПЧЕЙ.
Высота потолков составляет -3.5 м. Витражные окна.
Квартира сквозная.
Два лифта, круглосуточная охрана, огороженная
придомовая территория с гостевой парковкой и детской площадкой.
- ViP elan et
- Elanı irəli çək
İPOTEKAYA YARARLI. SƏNƏD KUPÇA.
XƏTAİ PARK PREMİUM Y\K – də 16 mərtəbənin 8 ci mərtəbəsində, qanuni 4 otaqlı, sahəsi 153 kv olan , tam təmirli mənzil satılır. Mənzil keyfiyyətli materiallarla təmir olunub. Mənzil 3
355000 Azn Müalicəvi effektli Duz Gölünün qarşısında ekoloji təmiz, yaşıllıq zonasının icində "Abşeron City"yaşayış parkında 7 mərtəbəli binanın 6-cı mərtəbəsində yerləşən 55 kv/m sahəsi 2 otaqlı mənzil yeni satışa
118000 Azn Binəqədi rayonu Dərnəgül metrosu yaxınlığında West Town yaşayış kompleksində, Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsində sahəsi 51kv olan 1 otaqlı tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır. İstilik
33000 Azn Masazır qəsəbəsi Qurtuluş 93 yaşayış kompleksində 6 mərtəbəli binanın 6-cı mərtəbəsində sahəsi 55 kv.m olan super təmirli, əşyasız 2 otaqlı mənzil satılır.Mənzilin təmirində yüksək keyfiyyətli materiallardan istifadə