ev temiri

Satılır , Səbail r., İçəri Şəhər m., 2 otaq, 50 m²

Elan kodu: 188621

Kateqoriya Obyektlər, Ofislər
Satılır

Şəhər Bakı

Səbail r. İçəri Şəhər m.

Otaq Sayı 2

Sahə 50 m²

Ünvan Səbail r.

Qiymət 335 000 Azn
6700 Azn/m²

Səbail rayon İçərişəhər metro yanı 50kv əla təmirli ofis satışa çıxarıldı.. 2ofis otağı + sanuzel + metbex və anbarı var.. 335000 azn ofis haqqı 1%

Usta emlak (Bütün Elanları)
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 22.11.2024

Satılır , Səbail r., İçəri Şəhər m., 2 otaq, 50 m²
  • ViP elan et
  • Elanı irəli çək
  • Düzəliş et
  • Sil

Suraxanı r., Qaraçuxur q.

TƏCİLİ.Yeni tikili hündürmərtəbəli binanın birinci mərtəbəsi, qeyri yaşayış, yeni təmirli obyekt TƏCİLİ satılir. Sənədi müqavilədir.KUPÇA hazırlanma prosesindədir.Razində 81n-li avtobusun düz axırıncı dayanacagındadır

245000 Azn
Sabunçu r., Bakixanov q.

Sabuncu r-n., Bakixanov qes., el veriwli mekanda, sahesi 98 kv.m. ela temirli eksklyuziv dizaynan temin olunmuw obyekt satilir. Senedi-qeyri yawayiw. Ofis komissiyasi 1 % tewkil edir. В Сабунчинском р-не в пос

380000 Azn
Nəsimi r., 28 May m.

VASITECIYEM XIDMET HAQQI 1%TESKIL EDIR. Nesimi rayonu Rewid Behbudov kucesinde 3mertebeli binanin zirzemisinde 183kvadratliq restoran satilir.Umumi zali, 5 kabineti var.Sekillerde gorduyunuz kimidi esyalidi.Obyektin

500000 Azn
Sabunçu r., Bakixanov q.

Sabuncu r-n., Bakixanov qes., el veriwli mekanda, sahesi 44 kv.m. ela temirli obyekt satilir. Senedi-qeyri yawayiw. Ofis komissiyasi 1 % tewkil edir. В Сабунчинском р-не в пос.Бакиханова в престижном месте, площадью

300000 Azn
Yasamal r.

Yasamal rayonu, 77N-li avtobusun son dayanacağında – yaşayış komplekslərinin əhatəsində, nəqliyyatın və insanların çox istifadə etdiyi əsas küçədə sahəsi 197 kv.m. olan obyekt satılır: - Obyekt yeni təmirlidir; -