Köhnə tikili Satılır , Nərimanov r., Nəriman Nərimanov m., 2 otaq, 63 m²
Elan kodu: 218728
Kateqoriya Köhnə tikili
Satılır
Şəhər Bakı
Nərimanov r. Montin q. Nəriman Nərimanov m.
Otaq Sayı 2
Mərtəbə 1
Mərtəbə sayı 1
Sahə 63 m²
Ünvan Nərimanov rayonu
Qiymət 280 000 Azn
4444 Azn/m²
Nərimanov rayonu, Ozon aptekin yaxınlığında 2 otaqlı (stalinka) podobyekt satılır. Metropark TM-nin avtoparkına 50 m məsafədə yerləşir. Evin 2 pəncərəsi yola baxır.
Evin ümumi sahəsi: 63 kv/m
Sənəd: Çıxarış (Kupça)
Qiymət: 280.000 AZN
Real alıcıya endirim olunacaq
- ViP elan et
- Elanı irəli çək
Nizami rayonu Elşən Süleymanov küçəsində MVD – nin binası, Nazlı şadlıq/s yanındakı 14 mərtəbəli binanın 4- cü mərtəbəsində ümumi sahəsi 64 kvm olan 1 otaqdan 2 otağa düzəlmə mənzil satılır. Qaz , su , işıq daimi ,
170000 Azn Yasamal Rayonu Serifzade Kucesinde ictimai tv yaxinliginda yeni salinmis Avant park yasayis kompleksinde yeni insa olunmus 17 mertebeli binanin 6 ci mertebesinde umumi sahesi 80 kv olan 3 otaqli 70 faiz isi gorulmus
240000 Azn Ali Mustafayev, 3 mkr dairesi yani. Fransiz lahiye 5/1. 35 kv. 115000 azn. Temirli. metbex mebeli. Memar Ecemimetroya yaxin. Qaz su isiq daima.
115000 Azn Ev sıfırdan sökülüb və sıfırdan. Her bir detalı təmir olunub özünə ideal ev axtaran üçün fursetdi. Qiymətdə endirim olunacag
125000 Azn Əhmədli və Xalqlar Dostluğu metrosuna 5-6 dəqiqə
Məhəmməd Hadi küçəsi
Mərtəbə 9/6, 3 otaqlı, 80 kv.m
Orta blok, Zalın qarşısı açıq eyvandır
Qaz, su, işıq daimi, Kombi+İsti döşəmə
Təmirdən sonra yaşayış
240000 Azn Albali usaq bagcasinin yani!
Kupca: var (menzil kupcalidir)
Qaz: var
Su: var
Isiq: var
tecili pul lazimdir deye satilir
Cok keyfiyetle ve yuksek materiallar istifade olunub.
Skvaznoy menzildir. Her terefden güneş
188000 Azn TƏCİLİ SATILIR – 9 MİKRORAYONDA ƏLA TƏKLİF.!