ev temiri

Yeni tikili Satılır , Yasamal r., Elmlər Akademiyası m., 2 otaq, 61 m²

Elan kodu: 219292

Kateqoriya Yeni tikili
Satılır

Şəhər Bakı

Yasamal r. Elmlər Akademiyası m.

Otaq Sayı 2

Mərtəbə 1

Mərtəbə sayı 9

Sahə 61 m²

Ünvan Yasamal rayonu Müstəqillik küçəsi

Qiymət 167 000 Azn
2737 Azn/m²

Yasamal rayonu Müstəqillik küçəsi, Mida Yaşayış Kompleksi (3№ li Asan Xidmətin arxası, Zefir Mallın düz yanı) Yeni tikili 9 mərtəbəli binanın 1-ci mərtəbəsində ümumi sahəsi 60m² olan qanuni 2 otaqlı tam təmirli, əşyalı, kupçalı mənzil satılır. Qaz su işıq daimidir. İstilik sistemi kombidir. Kompleksdən 10, 9 və 7b Avtobus Xətləri şəhərin bir çox ərazilərinə fasiləsiz işləyir. Zefir Mall, İri Supermarketlər, Gözəllik salonları, 2 Məktəb, Bağça və s. mühüm obyektlər mövcuddur. Mənzilin satış qiyməti 167.000 manatdır. Real alıcıya endirim olacaq. Şirkətin ofis haqqı 1% təşkil edir. Ətraflı məlumat və ya mənzilə baxış keçirmək üçün əlaqə saxlaya bilərsiz.

Məhəmməd Bəy (Bütün Elanları)
0774442XXXnömrəni göstər

Tarix: 16.02.2026

  • Sil

Abşeron r., Saray q.

HAZIR İPOTEKADA OLAN MƏNZİL SATILIR: Saray Mtk da 14 mərtəbəli binanın 10 cu mərtəbəsində ümumi sahəsi 74 kv olan 2 otaq studio təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır. İstilik sistemi kombidir

32000 Azn
Binəqədi r., Dərnəgül m.

50.000 AZN ilkin ödəniş.Binəqədi rayonu Cəfər Xandan küçəsi , 7-ci Mikrarayon , Dərnəgül metrosunun tam çıxışında inşa edilmiş West Town yaşayış kompleksində yeni tikilidə sərfəli şərtlərlə mənzil sahibi olmaq imkanı

50000 Azn
Binəqədi r., Dərnəgül m.

HAZIR 4% İPOTEKA! ÖTÜRMƏ AKTİV! Binəqədi rayonu, Cəfər Xəndan küçəsi, Dərnəgül metrosunun çıxışında yerləşən West Town yaşayış kompleksində yeni tikili 15 mərtəbəli binanın 13-cü mərtəbəsində ümumi sahəsi 65 m² olan 2