ev temiri

Yeni tikili Satılır , Yasamal r., Nizami m., 3 otaq, 160 m²

Elan kodu: 224439

Kateqoriya Yeni tikili
Satılır

Şəhər Bakı

Yasamal r. Nizami m.

Otaq Sayı 3

Mərtəbə 12

Mərtəbə sayı 16

Sahə 160 m²

Ünvan Nəriman Nərimanov prospekti

Qiymət 470 000 Azn
2937 Azn/m²

- Satış: Yeni tikili
- Ünvan: Mərkəzi parkın yanı, Nizami m/s yaxındır.
- Otaq sayı: 3
- Sahəsi: 160 m2
- Mərtəbə: 16/12
- Sənədi: Çıxarış
- İpotekaya yararlıdır
- Təsviri: Şəhərə və dənizə möhtəşəm mənzərəsi olan tam təmirli mənzildir, 4 otaqdan 3 otağa düzəlib. Real alıcıya endirim olacaq. Şirkət haqqı 1% (alıcıdan).

--

- Продажа: Новостройка
- Адрес: Находится рядом с Центральным парком, вблизи м/с Низами.
- Кол-во ком: 3
- Площадь: 160 м2
- Этаж: 16/12
- Документ: Купчая
- Подходит под ипотеку
- Описание: Квартира с супер панорамой на море и город, 4 переделана в 3 комнаты. Ремонт хороший. Реальному покупателю будет скидка. Услуги фирмы 1% (от покупателя).

Nihad (Bütün Elanları)
0552611XXXnömrəni göstər

Tarix: 22.05.2026

Yeni tikili Satılır , Yasamal r., Nizami m., 3 otaq, 160 m²
  • ViP elan et
  • Elanı irəli çək
  • Düzəliş et
  • Sil

Nəsimi r., Memar Əcəmi m.

- Satış: Yeni tikili - Ünvan: 8 Noyabr m/s yaxındır. - Otaq sayı: 4 - Sahəsi: 145 kv.m. - Mərtəbə: 14/13 - Sənədi: Çıxarış - İpotekaya yararlıdır - Təsviri: Təcili satılır.! Təmiri əladır. Bahalı əşyalarla təchiz

485000 Azn
Sabunçu r., Bakixanov q.

Sabuncu r-n., Bakixanov qes. Kapital Bankin yaxinliginda, 12/4 mertebesinde, sahesi 52 kv.m. ela temirli, istilik sistemi kombi (isti pol) 1 duzelme 2 otaga menzil satilir. Sened-Cixariw. Butun infrastruktur etrafinda.

158000 Azn
Xətai r., Həzi Aslanov m.

8 Noyabr prospekt. Premium Binada 3 otaq Temirsiz Menzil satilir. 19 Mertebenin 12 ci mertebesi. Sahe=125 kv. Binada 3 Sürətli lift həmçinin 3 Mərtəbə Yeraltı Parking mövcuddur. Qiymətin də Endirim olunacaq. Firma haqqı