Yeni tikili Satılır , Sumqayıt, Mənzil satılır, 2 otaq, 75 m²
Elan kodu: 224324
Kateqoriya Yeni tikili
Satılır
Şəhər Sumqayıt
Otaq Sayı 2
Mərtəbə 11
Mərtəbə sayı 12
Sahə 75 m²
Ünvan Sumqayıt Bağça şəhər
Qiymət 36 000 Azn
480 Azn/m²
Ötürülməsi İyunda aktiv..!
Sumqayıtın girişi , Bağçaşəhərdə yerləşən yeni tikili 12 mərtəbəli binanın 11-ci mərtəbəsində ümumi sahəsi 74kv olan, 2otaq studia tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır. İstilik sistemi kombidir. Mənzildə təmirdən sonra yaşayış olmayıb. Sənəd ÇIXARIŞDI (KUPÇA) İnfrastruktur cəhətdən çox əlverişli yerdə yerləşir. Ətrafında iaşə obyektlər, supermarket, avtobus dayanacağı, Sumqayıt bulvarı, məktəb, uşaq baxçası yerləşir. Mənzil satmaq öhdəliyində olan kirayə mənzil lahiyəsidir, kreditlə satılır. Mənzil əşyalı satılır.
İlkin ödəniş – 36 000 Azn
Kredit Müddəti – 23 il 1 ay qalır
Aylıq ödəniş: 580 Azn
Şərtlər :
1. Yalnız rəsmi gəliri olan şəxslər müraciət edə bilər
2. Kredit tarixcəsi müsbət olmalıdır.
3. Kredit yaşı max. 70 yaşa"dək
4. Müraciət yaşı min. 59 yaşa"dək OFİSİN XİDMƏT HAQQ 1500
Şəkillər şərti qoyulub
- ViP elan et
- Elanı irəli çək
Sumqayıtın girişi , Bağçaşəhərdə yerləşən yeni tikili 14 mərtəbəli binanın 5-ci mərtəbəsində ümumi sahəsi 96kv olan, 2otaqdan 3ə düzəlmə tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır. İstilik sistemi kombidir.
48500 Azn HAZIR İPOTEKADA OLAN MƏNZİL SATILIR:
Sumqayıt şəhəri Bağça şəhərədə yeni tikili 14 mərtəbəli binanın 8 ci mərtəbəsində ümumi sahəsi 97 kv olan, 3 otaq studio tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır.
40000 Azn HAZIR İPOTEKADA OLAN MƏNZİL SATILIR:
Sumqayıt Bəyaz residence yerləşən yeni tikili 14 mərtəbəli binanın 6-cı mərtəbəsində ümumi sahəsi 66 kv olan, 2 otaq tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır. İstilik