ev temiri

Yeni tikili Satılır , Abşeron r., Masazır q., 2 otaq, 71 m²

Elan kodu: 186351

Kateqoriya Yeni tikili
Satılır

Şəhər Bakı

Abşeron r. Masazır q.

Otaq Sayı 2

Mərtəbə 4

Mərtəbə sayı 9

Sahə 71 m²

Ünvan Masazır, Yeni Bakı yaşayış kompleksi bina 15

Qiymət 99 998 Azn
1408 Azn/m²

Masazır qəsəbəsi, Yeni Bakı yaşayış kompleksi, 9/4-cü mərtəbə 71 kv 2 otaqlı təmirli mənzil. (N2859). Əşyalar mənzildə qalacaq. Kompleksdə bütün lazimi komunal xidmətlər mövcuddur. Yaxınlıqda orta məktəb uşaq bağçası, avtobus dayanacağı və digər iaşə obyektləri yerləşir. Qeyd: Müştəri tərəfdən ofis zəhmət haqqı 1% təşkil edir. Abşeron ərazisində yerləşən elanlarımıza yutubda "EMLAKCİLAR" kanalına abunə olaraq izləyə bilərsiniz.

Qasim (Bütün Elanları)
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 30.10.2024

Yeni tikili Satılır , Abşeron r., Masazır q., 2 otaq, 71 m²
  • ViP elan et
  • Elanı irəli çək
  • Düzəliş et
  • Sil

Binəqədi r., 9-cu mikrorayon q.

KUPÇALI. ƏLA TƏKLİF.! Binəqədi rayonu, Biləcəri qəsəbəsi, Xurşidbanu Natavan küçəsində yerləşən orta təmirli mənzil satılır. Mənzil köhnə tikili 9 mərtəbəli binanın 9-cu mərtəbəsində yerləşir, ümumi sahəsi 75 kv.m

150000 Azn
Abşeron r., Masazır q.

Masazır qəsəbəsində duz gölü ilə üzbəüz yerləşən Abşeron City yaşayış kompleksində 8 mərtəbəli binanın 7-ci mərtəbəsində sahəsi 60 m² olan super təmirli, kupçalı, ipotekaya yararlı, əşyalı bina evi təcili satılır.Qaz,

107000 Azn
Binəqədi r., Dərnəgül m.

Binəqədi rayonu Dərnəgül metrosu yaxınlığında West Town yaşayış kompleksində, Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsində sahəsi 51kv olan 1 otaqlı tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır. İstilik

33000 Azn
Xətai r., Həzi Aslanov m.

Həzi Aslanov və Əhmədli metrosuna 2 dəqiqəlik məsafədə Məhəmməd Hadi küçəsində yerləşən 6 saylı Asan xidmət, Heydər Əliyev parkının yanındakı 17 mərtəbəli yeni tikili DAŞ BİNANIN 2-ci mərtəbəsində ümumi sahəsi 127 kv.m