ev temiri

Satılır , Abşeron r., Masazır q., 2 otaq, 42 m²

Elan kodu: 164757

Kateqoriya Obyektlər, Ofislər
Satılır

Şəhər Bakı

Abşeron r. Masazır q.

Otaq Sayı 2

Sahə 42 m²

Ünvan Masazır, İstiqlaliyyət küçəsi, Yeni Bakı kompleksi

Qiymət 72 000 Azn
1714 Azn/m²

Masazır qəsəbəsi, Yeni Bakı yaşayış kompleksi QAZLI VƏ KUPÇALI binanın 8-ci mərtəbəsində ümumi sahəsi 42.3 kv/metr olan 2 otağa düzəlmə təmirli mənzil satılır. Mənzilin həyətə baxan açıq balkonu var və bəzi əşyalar mənzildə qalcaq. (N2127). Binada bütün lazimi komunal xidmətlər mövcuddur. Yaxınlıqda orta məktəb uşaq bağçası, avtobus dayanacağı və digər iaşə obyektləri yerləşir. Qeyd: Müştəri tərəfdən ofis zəhmət haqqı 1% təşkil edir. Abşeron ərazisində yerləşən elanlarımıza yutubda "EMLAKCILAR" kanalına abunə olaraq izləyə bilərsiniz.

Qasim (Bütün Elanları)
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 19.02.2024

Satılır , Abşeron r., Masazır q., 2 otaq, 42 m²
  • ViP elan et
  • Elanı irəli çək
  • Düzəliş et
  • Sil

Nəsimi r., 28 May m.

Satış mağaza salon bank restoran və sair üçün 540 m2 2 səviyyə 1 ci mərtəbə və zirzəmi . Azadlıq prospektin 89 ən işlək yerində Qapı və vitrinlər prospektə baxır. Təmir orta . Bütün sənədlər qaydasındadır –çıxarış Bütün

2500000 Azn
Yasamal r., İnşaatçılar m.

Yeni Yasamal qəsəbəsində yeni tikili binanın 1 ci mərtəbəsində əhalinin çox yaşayış olan massivində fəaliyyət göstərən( uzun müddətdir kirayədədir)əla təmirli ğözəllik salonu çox çox təcili olaraq bütün əşyalarla

75000 Azn
Yasamal r., 20 Yanvar m.

Obyekt gözəllik salonu kimi fəaliyyət göstərib. İndidə elədir. Təcili satılır Obyektin sahəsi 39.80 kvm-dir. Real alıcılar narahat etsin xahiş edirəm. Obyektin sənədləri qaydasindadir kupçası var.

320000 Azn
Yasamal r.

Yasamal rayonu Qələbənin dairəsinə yaxın ərazidə yeni tikilii binanın altında kupçalı kirayədə olan 50 kv.m təmirli abyekt satılır. Həmin binada 150 kv.m sahəsi olan başqa bir abyekt də satılır. Abyektlərin bir