ev temiri

Yeni tikili Satılır , Abşeron r., Masazır q., 2 otaq, 55 m²

Elan kodu: 196006

Kateqoriya Yeni tikili
Satılır

Şəhər Bakı

Abşeron r. Masazır q.

Otaq Sayı 2

Mərtəbə 5

Mərtəbə sayı 6

Sahə 55 m²

Ünvan Masazır Qurtuluş 93 yaşayış kompleksi

Qiymət 67 500 Azn
1227 Azn/m²

KUPÇALI İPOTEKAYA YARARLI ƏŞYALI SATILIR MASAZIR QURTULUŞ 93DƏ. Masazır Qurtuluş 93də tamtəmirli əşyalı mənzil satılır 2 otağa peredelka mənzil hamam sanitar qovşağı mətbəx yerləşir su işıq internet daimidir istilik sistemi mərkəzi istilik sistemidir yaxınlığında məktəb binası bağça marketlər dayanacaq bazar park xəstəxana bütün növ iaşə obyektləri infrastruktur yerləşir kompleksdə hər cürə şərait yaradılıb 6/5 mərtəbəsində yerləşən mənzil KUPÇALI İPOTEKAYA YARARLI ƏŞYALI SATILIR

Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Modern Baku Emlak (Bütün Elanları)
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 13.04.2025

Yeni tikili Satılır , Abşeron r., Masazır q., 2 otaq, 55 m²
  • ViP elan et
  • Elanı irəli çək
  • Düzəliş et
  • Sil

Abşeron r., Masazır q.

SALAM. Gözəl, dəyərli insanlar, Sizə ABŞERON rayonu, MASAZIR qəsəbəsi, "QURTULUŞ 93" yaşayış kompleksində 6-nın 6-sında 48 KV. möhtəşəm təmirli, gözoxşayan 2 OTAQLI MƏNZİL TƏCİLİ SATILIR. ƏŞYALIDIR. (BƏZİ

65000 Azn
Yasamal r., Yeni Yasamal q.

KUPÇALI…! İPOTEKAYA YARARLI…!TAM ƏŞYALI….! Yasamal rayonu., Müstəqillik küçəsi., Asan xidmətin arxası., Kristal Abşeron inşa etdiyi Park Yasamal yaşayış kompleksi., Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsində.,

166500 Azn
Binəqədi r., Avtovağzal m.

Bılecerı qesebesı GrenWılle Resıdance 9 mertebelı bınanın 3 cu mertebesı 121 kvm Yenı temırlı Bına evı satılır Qıymet = 290 000

290000 Azn
Yasamal r., Yeni Yasamal q.

FULL HƏYƏT PANORAMALI. HAZIR DAXİLİ İPOTEKA. TƏCİLİ SATILIR.! Yasamal rayonu, Müstəqillik küçəsi, Asan Xidmətin arxası, Kristal Abşeron yaşayış kompleksinin inşa etdiyi Park Yasamal layihəsi, yeni tikili 16 mərtəbəli