ev temiri

Yeni tikili Satılır , Yasamal r., 20 Yanvar m., 3 otaq, 140 m²

Elan kodu: 180276

Kateqoriya Yeni tikili
Satılır

Şəhər Bakı

Yasamal r. Yasamal q. 20 Yanvar m.

Otaq Sayı 3

Mərtəbə 9

Mərtəbə sayı 22

Sahə 140 m²

Ünvan MAİN YAŞAYIŞ KOMPLEKSİ

Qiymət 181 000 Azn
1292 Azn/m²

MAİN YAŞAYIŞ KOMPLEKSİ SÜPER TƏKLİF.! 22 Mərtəbəli binanın 9-cu mərtəbəsi sahəsi 140 m² 3 otaqlı Süper təklif . Qiymət 181000 manata. Yerindəcə endirim olunacaq. 1 m² = 1290 Azn . Ofis haqqı 1 %

Makrel (Bütün Elanları)
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 09.01.2025

  • Sil

Binəqədi r., Avtovağzal m.

HAZIR DAXİLİ İPOTEKA İLƏ…! ƏN SƏRFƏLİ QİYMƏTƏ.! TƏCİLİ SATILIR.! Binəqədi rayonu, Biləcəri qəsəbəsi, Avtovağzal metrosuna cəmi 6-7 dəqiqəlik məsafədə, Kristal Abşeron yaşayış kompleksində Yeni tikili 16 mərtəbəli

202800 Azn
Yasamal r., Nizami m.

Yasamal rayon Fuad Ibrahimbəyov küçəsində 18 mərtəbəli binanın 13-cü mərtəbəsində ümumi sahəsi 129 kvm olan qanuni 3 otaqlı mənzil satışa çıxarılmışdır. Əşyasız. 3 geniş balkon.(mərkəzi parka və şhərə baxır) Həyət və

140000 Azn
Yasamal r., Elmlər Akademiyası m.

KUPÇALI. İPOTEKYA YARARLI. TƏCİLİ SATILIR.! Yasamal rayonu, Elmlər Akademiyası yaxınlığı və Bakı Dövlət Universitetinin tam yanı, Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsində, ümumi sahəsi 135 kv.m olan, QANUNİ 3

412000 Azn
Yasamal r., Yeni Yasamal q.

HAZIR DAXİLİ İPOTEKA. TƏCİLİ SATILIR.! Yasamal rayonu., Müstəqillik küçəsi., Asan xidmətin arxası., Kristal Abşeron inşa etdiyi Park Yasamal yaşayış kompleksi., Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 7-ci mərtəbəsində., Ümumi

324840 Azn
Binəqədi r., Dərnəgül m.

Binəqədi rayonu Dərnəgül metrosu yaxınlığında West Town yaşayış komleksində, Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 15ci mərtəbəsində sahəsi 95kv olan 3 otaq qanuni tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır.