Həyət evləri Satılır , Abşeron r., 20 Yanvar m., 2 otaq, 42 m²
Elan kodu: 175885
Kateqoriya Həyət evləri
Satılır
Şəhər Bakı
Abşeron r. Masazır q. 20 Yanvar m.
Otaq Sayı 2
Sahə 42 m²
Ünvan masazir
Qiymət 19 000 Azn
452 Azn/m²
SERFELI QIYMETE KREDITLE sifarisle evlerin tikilmesi
Ilkin odenis 19000 manat odemekle 20 yanvar metrosundan 20 deqiqelik yolda Masazirda merkeze yaxin marwrut yolunun ustunde 2 otaqli temirli heyet evi sifarisle tikilir. etrafi yawayis sahesi
evin temirli halda umumi qiymeti 42 min AZN
ilkin odenis 19 min AZN
yerde qalan mebleg aylar uzre bolunub odenilecek
torpaqlar kupcali.senedlewme notarial qaydada
- ViP elan et
- Elanı irəli çək
Sabunçu rayonu, Maştağa qəsəbəsində Çiləgərdə 1 sot torpaq sahəsi üzərində inşa edilmiş 1 mərtəbəli təmirli 3 otaqlı həyət evi satılır.
Ümumi tikili sahəsi 84 kv.m olan ev dəhliz, 1 qonaq otağı, mətbəx, 2 yataq otağı,
42000 Azn Sabunçu rayonu, Maştağa qəsəbəsi, Albalı 2-də 6 sot torpaq sahəsi üzərində inşa edilmiş 1 mərtəbəli təmirli 3 otaqlı həyət evi satılır.
Ümumi tikili sahəsi 100 kv.m olan ev dəhliz, 1 qonaq otağı, mətbəx, 2 yataq otağı
85000 Azn Bakı şeher, Sabunçu rayon, Zabrat 2 qesebesində yerden 8 daş kürsüde 2 mertebeli 5 otaqlı ev. Ev dairevi qoşa daşla tikilibdir. Mertebeler arası monolit betondur. Ev kombi sistemi ile tehciz olunub. Kanalizasiya sistemi
130000 Azn Hazır İPOTEKA mənzil
Vatsap aktivdir
Binəqədi rayonu, 7-ci mikrorayon, Dərnəgül metrosu Cəfər Xəndan küçəsində "West Town"-da yerləşən yeni tikili 14 mərtəbəli binanın 6-cı mərtəbəsində sahəsi 70 kv olan,
100000 Azn Mehdiabad qəsəbəsində Spar marketlə üzbəüz küçədə yoldan 300 metr məsafədə 2 otaq studiya evimiz satılır. Sənəd paket kupça. Mərkəzi kanalizasiya sistemidir. Bütün ev isti poldur. Yüksək keyfiyyətlə inşa olunub. Cüt daş