Həyət evləri Satılır , Sabunçu r., Koroğlu m., 3 otaq, 90 m²
Elan kodu: 177787
Kateqoriya Həyət evləri
Satılır
Şəhər Bakı
Sabunçu r. Sabunçu q. Koroğlu m.
Otaq Sayı 3
Sahə 90 m²
Ünvan Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Muxtarov qəsəbəsinin girəcəyində Sabunçu bazarına yaxın istiqamətdə ( Sabunçu dəmir yol vağzaldan 1 km sola) 204 nömrəli avtobus dayanacağından 100 metr məsafədə 3 sotun içində 90 kvadrat 3 otaqlı ayrıca mətbəxi və sanitar qovşağı olan tam təmirli həyət evi təcili satılır... həyətin dörd bir tərəfidə zaborludu... həyətində 1.5 tonluq su çəni, addelni kombi damı və əl damıda mövcuddur... Əşyasız Qiymət 68 min manat..... real alıcıya endirim olunacaq Qeyd: Naxçıvanda həyət eviynən barterdə etmək olar.
Qiymət 68 000 Azn
755 Azn/m²
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Muxtarov qəsəbəsinin girəcəyində Sabunçu bazarına yaxın istiqamətdə ( Sabunçu dəmir yol vağzaldan 1 km sola) 204 nömrəli avtobus dayanacağından 100 metr məsafədə 3 sotun içində 90 kvadrat 3 otaqlı ayrıca mətbəxi və sanitar qovşağı olan tam təmirli həyət evi təcili satılır.. həyətin dörd bir tərəfidə zaborludu.. həyətində 1.5 tonluq su çəni, addelni kombi damı və əl damıda mövcuddur.. Əşyasız Qiymət 68 min manat.. real alıcıya endirim olunacaq Qeyd: Naxçıvanda həyət eviynən barterdə etmək olar.
- ViP elan et
- Elanı irəli çək
Masazır qəsəbəsi, Abşeron küçəsi
569 nömrəli marşrut son dayanacağına yaxın
1 sotda tikilmiş altı hündür padvallı 140kv 5 otaqlı həyət evi
Padval yaşayış üçün təmir olunub
Sənəd KUPÇA
Kod: H6702
Qeyd: Müştəri
69000 Azn ESKİZ LAYİHƏ QAZ SU İŞIQ KOMMUNAL ADA KEÇİRİLİR MASAZIR ƏLİAĞA VAHİD HEYKƏLİNİN YAXINLIĞINDA. Masazır qəsəbəsi tam mərkəzdə Əliağa Vahid heykəlinin yaxınlığında 1 nömrəli məktəbin yaxınlığında həyət evi satılır 3 otaqlı
49900 Azn Salam. Abşeron rayonu Məmmədli kəndində əsas yoldan 50 m məsafədə 2.7 sot torpada tikilmiş ümumi sahəsi 120 kvm olan 4 otaqlı həyət evi satılır.7 daş kürsülüdür.Mənzildə yaşayış var.Hər bir şeylə təchiz olunub. Mətbəx
123000 Azn Suraxani r-n., Qaracuxur qes., 81 son dayanacagin yani 3, 8 sotun icinde, sahesi 350 kv.m., SIUVAGLI 8 otagli, 2 s/g., 3 mertebeli ev satilir. Ev tikilib demir-beton monolit, evin beton kemeri, pilekenlar. Evin altinda
225000 Azn Sabuncu r-n., Bakixanov qes. Uwag Infeksiya klinikanin yaxinliginda 4, 4 sotun ustunde, sahesi 100 kv.m., ela temirli 4 otagli amerikanka layiheli heyet evi satilir.Sened-Cixariw eve. Butun infrastruktur etrafinda. Real