ev temiri

Yeni tikili Satılır , Yasamal r., İnşaatçılar m., 2 otaq, 65 m²

Elan kodu: 219203

Kateqoriya Yeni tikili
Satılır

Şəhər Bakı

Yasamal r. Yasamal q. İnşaatçılar m.

Otaq Sayı 2

Mərtəbə 15

Mərtəbə sayı 17

Sahə 65 m²

Ünvan İnşaatçılar

Qiymət 200 000 Azn
3076 Azn/m²

İpotekaya yararlı! İnşaatçılar metrosundan 5 dəqiqə piyada məsafədə, Yasamal parkının yaxınlığı, yeni tikilidə, 15/17, 65 kv.m. çıxarışda 59.5 kv.m. 1 otaqdan 2 otağa düzəlmiş, əla təmirli, yeni təmir olunmuş, işıqlı və fərah mənzil təcili satılır. Şəhərə 3 tərəfli gözəl panoraması var.

Ceyhun (Bütün Elanları)
0512508XXXnömrəni göstər

Tarix: 14.02.2026

  • Sil

Nərimanov r., Nəriman Nərimanov m.

ƏRAZİ-Nərimanov rayonu, Təbriz kucesi Şirket-PREMİUM RESİDENCE Mərtəbələrin sayi-14 Yerləşdiyi mərtəbə-5 Sahesi -131.5kvm Otaq sayi- 4 Özəllikleri Geniş həyatyani sahəsi (1hektar) Marketlər , Ticarət mərkəzi,

360000 Azn
Yasamal r., İnşaatçılar m.

- Təcili Satılır. -225.000 AzN - Yeni Yasamalda 3 otaqlı yeni təmirli mənzil - Ünvan.- Bakı şəhəri , Yeni Yasamal qəs, Dadaş Bünyadzadə küçəsi 9, Tamstore və Rahat marketin yaxınlığında - Lahiyə.- Yeni tikili -

225000 Azn
Binəqədi r., Dərnəgül m.

Binəqədi rayonu Cəfər Xandan küçəsi , 7-ci Mikrarayon , Dərnəgül metrosunun tam çıxışında inşa edilmiş West Town yaşayış kompleksində yeni tikilidə sərfəli şərtlərlə mənzil sahibi olmaq imkanı.Rəsmi iş və Vöen"i

33000 Azn
Xətai r., Həzi Aslanov m.

Həzi Aslanov Metro çıxışı Yeni Binada 2 otaqlı Mənzil Mebellə birgə satılır. Sənəd= Kupça. 17 Mərtəbənin 16 cı mərtəbəsi. Sahə= 83 kv. Yüksək səviyyədə və son dizaynla təmir olunub. Qiymətin də Endirim olunacaq. Firma

219000 Azn