Satılır , Nərimanov r., Gənclik m., 6 otaq, 352 m²
Elan kodu: 186355
Kateqoriya Villalar, Bağ evləri
Satılır
Şəhər Bakı
Nərimanov r. Gənclik m.
Otaq Sayı 6
Sahə 352 m²
Ünvan Atatürk prospekti
Qiymət 1 900 000 Azn
5397 Azn/m²
- Satış: Villa
- Ünvan: Atatürk prospekti, Expressbank"ın yanında yerləşir.
- Otaq sayı: 6 otaq
- Sahəsi: 352 m²
- 2 mərtəbəli
- Torpaq sahəsi: 6 sot
- Sənədi: Çıxarış (həm evə həm torpağa)
- Təsviri: Super evro təmirli villa satılır. Bütün əşyalar qalır. Təmirdən sonra yaşayış olmayıb. Qaz su işıq daimidir, hər yataq otağında san/qovşaq var. Qiriş qapısı pultla idarə olunur, həyətdə 3-4 avtomobillik parkingi var. Şirkət haqqı 1% (alıcıdan).
-- --
- Продажа: Вилла
- Адрес: Проспект Ататюрка, рядом с Expressbank'ом.
- Кол-во ком: 6
- Площадь: 352 м²
- 2 этажа
- Площадь земли: 6 соток
- Документ: Купчая (и на землю и на дом)
- Описание: Продается вилла с супер евро ремонтом. Все вещи остаются. Не жили после ремонта. Газ свет вода постоянно, во всех спальнях есть сан/узлы. Входная дверь управляется пультом, во дворе есть места для паркинга на несколько машин. Услуги фирмы 1% (от покупателя).
- ViP elan et
- Elanı irəli çək
Xəzər rayonu, Buzovna qəsəbəsinin Albalılıq massivində yerləşən, sakit və rahat mühitə sahib ərazidə 1.5 sot torpaq sahəsində tikilmiş 3 otaqlı həyət evi satışa çıxarılıb. Ev daimi yaşayış evi kimi istifadə üçün olduqca
90000 Azn Satılır 2 otaqlı həyət evi/bağ evi 80 m², Maştağa q. Maştağa Məmmədyarov dairəsinə yaxın, əsas magistral yoldan 600 metr məsafədə, Bərəkət marketin arxasında 4 sotun içində, avropa dizaynlı, muasir üslubda inşa edilmiş,
65000 Azn Etrafli əlaqede. Qış yay qalınır şəraitli ev. SU QAZ İŞIQ WIFI VAR daimi.
130000 Azn PAKET KUPÇA. DUZ GÖLÜ ƏTRAFINDA. Masazırın ən prestijli elit yerində Masazır duz gölü ətrafında yerləşən Masazır AAAF Park həyət evləri olan ərazidə 3 mərtəbəli müasir üslubda inşa edilmiş zövqlü villa satılır 4 otaqlı