Nərimanovda faizsiz kreditlə premium mənzillər
() "Kristal Abşeron"un "City Garden Narimanov" layihəsində faizsiz kreditlə mənzil sahibi olmaq imkanı!. Bakıda müasir və komfortlu mənzil axtaranlara möhtəşəm xəbər var! Kristal Abşeron "City Garde
Bakıda mənzil qiymətləri necə dəyişib?
Ötən ay Bakıda mənzil bazarında da qiymət artımları davam edib. İqtisadi və Sosial İnkişaf Mərkəzindən (CESD) verilən məlumata görə, oktyabr ayında fərdi evlərdə və torpaq sahələrinin qiyməti əvvəlki aya nisbətən 1.7 fai
MTK-lar kommunal xərcləri azaltmaq üçün bu enerjidən istifadə edə bilər
COP29 bərpa olunan enerjiyə keçidin labüdlüyünü bizə bir daha nümayiş etdirdi. "Bu enerjidən istifadə,  ilk növbədə, sərmayəsi daha tez geridönüş edən şəxslər üçün cəzbedicidir"- bunu "Helind" enerji şirkətini
Tikinti şirkətinin rəhbəri dəyişdirilirdi
Azərbaycanda tikinti sahəsində fəaliyyətdə olan "Huner Group" MMC-nin direktoru dəyişdirilib. xəbər verir ki, bu günə qədər icra orqanına rəhbərlik edən şirkət təsisçisi Ehtiram Quliyev Tofiq oğlu direktorluğu ail
ev elanlari bakida ev elanlari ucuz kiraye evler ev alqi satqisi sabuncuda baki ev alqi satqisi ucuz qiymete menziller kiraye evler qaradagda moyka icarə nargile residence